Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik és iszik 6 hós...

Mit eszik és iszik 6 hós anyatejes babátok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy hányszor eszik egy nap, miket adtok már neki és még mennyit szopizik.

Kisfiam még 8x szopizik, délelőtt kap egy kis gyümit( alma, barack, banán) délután pedig főzit ( krumpli, sárgarépa, sütőtök). Mindig szopi után kapja a kajákat, de nem eszik meg belőlük még egy teljes adagot. Az nem probléma ha még akarok neki egy étkezést sem kiváltani? Félek, hogy akkor lecsökken a tejci mennyisége. Semmiféle folyadékot nem fogad el, próbáltam már vizet, teát, gyümilét, mindegyikből csak egy-egy kanállal iszik, a cumisüveget és a csőrös poharat is elutasítja, pedig többfélét is kipróbáltam már.

Előre is köszi a válaszaitokat! :)


2009. dec. 8. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
6 hónapos kislány. Délben kap vagy főzeléket (cékla-burgonya, vagy sütőtök, vagy sárgarépa) vagy gyümit (alma, őszibarack), utána szopi. 6x eszik egy nap, csak tejcsit, nem kell neki sem más. Még mi sem váltottunk ki egy étkezést sem, bár én csak egyszer adok neki egy nap szilárdat. Fokozatosan emelem az adagot, már 120-140 ml megeszek belőle. De mindig megkínálom utána cicivel, és el is fogadja.
2009. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi: megeszik! :)
2009. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. dec. 9. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!