Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák, akiknek a...

Szoptatós anyukák, akiknek a babájuk már elmúlt 1 éves! Mit tesztek, ha napkozben tobbszor is szopizni akar a babátok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy már mindent eszik a baba,csak sokszor jon és tépi a ruhámat,mert cicizni akar,én meg nem tudom,hogy engedjem-e neki vagy ne,ti mit tesztek ilyenkor?Engedném neki,csak nem akarom,hogy aztán egész nap a cicimen lógjon.
2009. dec. 9. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

jesszus, én biztos nem engedném.

főleg azt nem, hogy tépkedje a ruhámat.

nem enni akar, csak cumizni, vagy csak úgy eszébe jut.

2009. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
hát nekem 23-án lesz 1 éves a lányom, mindent eszik de naponta többször cicizik, eszik is belőle nem csak cumizik.de beteg még nem nagyon volt.és most ez az uj virus, csak hagy cicizzen, hátha elkerüli a betegség.szerintem ha igényli add oda neki, én nagyon örülök h még van tejem.
2009. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kisfiam napi 7szer szopik de ugy rendessen nem csak ugy nyalogatja.Én nagyon örülök neki ugyszintén mint az elöttem válaszoló,hogy van még tejem nem is kevés.Mi még egyszer sem voltunk betegek és ez így van jól.Szerintem nyugodtan hagyd neki hadd cicizzen.Fiam 11kiló és már mindent eszik igaz a cici miatt kevesebbet.
2009. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Csatlakozom az előttem szólokhoz, ha cicit akar kap is.
2009. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!