Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szelepes (nem anti colikos...

Nem szelepes (nem anti colikos) cumisüvegből hogy iszik a babátok?

Figyelt kérdés
10 hós kisfiam Mam anticolicos cumisüvegből iszik újszülött kora óta, vettem neki egy 330ml-es cumisüveget de elnéztem és simát vettem. Ebből mintha nem tudna inni, a cumi fej összecuppan és nem megy a tápszer neki. Mint amikor úgy iszunk az üvegből hogy nem hagyunk rést az üveg szájánál és roppan össze az üveg. Más babák hogy isznak sima üvegből? Az antic-nál ugye enged be levegőt alulról a szelep és abból simán iszik.
2014. febr. 16. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A nem szelepes cumisüvegbe a babának kell engedni levegőt. neked is kell figyelni amíg a baba meg nem tanulja, mikor kezd behorpadni a cumi kicsit oldalra ki kell húzni a szájából ( nem teljesen) és megy bele levegő, utána újra lehet inni.
2014. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen arra figyelj amit az első irt. én is be néztem csak én a cumifejjel. de elég szépen tud vele enni. figyelem mikor horpad össze és máris kijjebb hozom egy kicsit vagy ő engedi el.
2014. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
magától megtanulta hogy mikor már nehéz szívni a vákuum miatt, akkor picit kinyitja a száját hogy bemehessen a levegő az üvegbe. Soha nem ivott szelepesből.
2014. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!