Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A párommal 2. honapja probálko...

A párommal 2. honapja probálkozunk a babával, mikor sikerülhet? Tapasztalatokat szeretnék hallani, kinek mennyi idö alatt sikerült? Terhes vitamint is szedek.

Figyelt kérdés

#sikerülhet a baba?
2014. febr. 19. 00:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1-2 év alatt a párok többségének sikerül.

Nekünk pont 1 év kellett.

2014. febr. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyugi 2 hónap az semmi! Jönni fog ne aggódj! Ne stresszelj rá, szeretkezzetek a pároddal amikor csak jól esik és jönni fog amikor ő akar:)Sok szerencsét és pozitív tesztet kívánok!:)
2014. febr. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha egészségesek vagytok bármikor jöhet a baba, de úgyis akkor fog mikor nem számítasz rá ;) (Nekünk 2. hónapban sikerült,miután első próbálkozás után kicsit kivoltam, és a 2. hónapban nem is gondoltam az egészre)
2014. febr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk ez lesz az ötödik. ..könnyű mondani a nem stresszelest.megcsinalni nehezebb.Drukkolok nektek.
2014. febr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Jégtánc ***** válasza:
Első gyermekem már akkor megfogant amikor kimondtuk hogy ok jöhet a gyermek,második is azonnal,harmadik gyermekem másfél év után.Ne izguljatok.
2014. febr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Volt párommal 1év alatt nem jött össze.

Mostani párommal mindössze 2x nem védekeztünk és a másodikra összejött.De nem terveztük,szóval nem 2hónap volt egyébként,hanem 4.

Vitamin nem segít teherbe esni,az csak is arra van,hogy terhesen majd a babának mindene meglegyen és belőled se fogyjon ki minden.

2014. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

2. hónapja? és már ilyen türelmetlen vagy?

Hogy mikor sikerülhet, azt mi nem tudjunk! Kinek így, kinek úgy! Mondjuk a 2. hónapban még kicsit korai a mikor sikerülhet már kérdés!

2014. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első terhességem az első védekezés nélküli hónapban összejött,de sajnos 10 hetesen nem fejlődött tovább,műszeresen be kellett fejezni a terhességet.Ezt követően 3 hónapot ki kellett hagynunk.Utána újból próbálkoztunk,ismét pozitív lett a tesztem,de 6 hetesen spontán elvetéltem.Ezek után ismét 3 hónap kihagyásra volt szükség.Alig vártam már hogy szeptemberben újra próbálkozhassunk,ekkor már elég kivoltam lelkileg.Októberban pozitívat teszteltem,nagyon féltem hogy mi lesz,rendben lesz-e minden...szerencsére nem volt semmi probléma,9 hónap múlva megszületett a kisfiam.Mikor kisfiam 2 éves volt elhatároztuk,hogy most már jöhet a Tesó....de csak nem akart jönni...3 év!! várakozás után végre ismét kopogtatott a gólya.Egyelőre szerencsére minden rendben van,augusztus végére vagyok kiírva.
2014. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) azt nem irtam hogy türelmetlen vagyok!! csak már nagyon szeretnénk egy babát! és a ne stresszelj rá szoval lehet engem az örületbe keregetni,szoval kérlek többet ilyet senki ne irjon! köszi :) pozitivak vagyunk,enm adjuk fel a dolgot! ::)
2014. febr. 19. 14:21
 10/11 A kérdező kommentje:
8as neked sok szerencsét kivánok a terhességedhez! :) és sok egészséget! :)
2014. febr. 19. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!