Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 2-3éves ikerbabák...

Akinek 2-3éves ikerbabák mellett lett még egy törpéjük, azok hogyan bírták/bírják?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok terhes, de szeretnék még egy babát. Nem tudom, hogy a lányok hogyan fogják majd fogadni az új jövevény. Valakinek tapasztalata esetleg?
2009. dec. 10. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Minden tiszteletem ls elismerésem az ikres anyukáknak. Nekem 6 éves lányom mellett 2 hós a babám, de sokszor úgy érzem megőrülök. Ha az ikreket felnevelted, a következő már meg se kottyan szerintem. Jó babázást!
2009. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Nekem csak egy 9 hónaposom van, és a múltkor feltettem egy kérdést, hogy másnak is nehéz e egész nap egyedül a gyerekkel. Erre válaszolt egy nő akinek ikerbabái vannak meg egy nagyobb tesó, és leb@szott hogy mit siránkozok ezzel az egy gyerekkel, mert ő nagyon jól boldogul.

Van akinek egyel is nehéz van aki hárommal is nagyon simán lazán elboldogul.

Biztos megbirkóznál még egy gyerekkel, de nem lenne egyszerű. Aki azt állítja, hogy neki 3 gyerekkel könnyű az élete az HAZUDIK.

2009. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Nekem egy 10 hónapos és egy majdnem 3 éves gyermekem van.

Néha a hajam tépem...nem könnyű velük.

Ha Anyu nem segítene...megkopaszodnék hamar:)


Biztosan imádni fogják a lányaid a kistestvérüket!

2009. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

nekem 1 babam van, de ikrekrol almodom. biztos nem tudom mibol all igazabol, de akkor is szeretnem.........

de meg biztos varnek par evet, ha ikreim lennenek most. tudjanak kicsit vigyazni a picire.

2009. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem két nagyobb-5,5 és 7 éves-fiú mellett vannak 3,5 éves ikerlányaim.Az én tapasztalataim szerint azért nem annyira nehéz,mert az ikrek nagyon jól lefoglalják egymást,és sokkal kevesebb a gond velük,mint egy "sima" testvérpárral.Nálunk a tesókkal nagyon jól kijönnek,nagyon szeretik egymást.Nyugodtan vállald be a babát,meglátod,mennyivel könnyebb.:))

(Annak,aki szerint 3 gyerekkel hazudik aki szerint nem nehéz,elmondanám,h egy gyerekkel sokszor több a gond,mert a nap 24 órájában az anyukájával akar lenni,több gyerek pedig sokszor órákra leköti egymást,és meglepő,de valóban sokszor könnyebbnek tűnik.)

2009. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem hármasikreim vannak. Hát én biztos nem hazudok: nagyon nem egyszerű, csak úgy könnyebb, hogy van segítségem, de az éjszakákat egyedül csinálom, és az is épp elég kimerítő (kiborító, stb...) De! ha már benned felmerült, hogy szeretnél még egy kistesót a lányoknak, akkor biztos, hogy átgondoltad és szerintem vállaljátok be nyugodtan. Hát hogy ők mit fognak szólni a kistesóhoz, szerintem egyénfüggő (azaz babafüggő). De talán ők már jól elvannak együtt, eljátszanak (ugye???????? én már ezt nagyon várom, hogy legalább 15-20 percet ellegyenek együtt) És lehet hogy még sokat is segítenek majd a pici mellett neked. Bár nem tudom, hány évesek a lányok? Az enyémek (mindhárom lány) nemsokára 6 hónaposak. És én még (szerintem soha, de ilyet ugye nem mondok) nem akarok kistesót. :)
2009. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
A második válasszal mi bajotok volt? Biztos magára ismert valaki, akinek qrva könnyű 3 gyerekkel:))))
2009. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagy van(12)es egy pici(4 honapos),hat ez az eset sem konnyu,de szerintem nem nagyon lehet altalanositani,vannak nok akik "anyanak"szuletnek,ot gyermeket is vallalnak es annyira jol tudnak szervezni hogy senki sem hiszi el ha azt mondjak hogy konnyu es vannak akiknek eggyel is nehez.Ugyhogy nem biztos hogy hazudik az aki azt mondja hogy harommal konnyu.
2009. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akinek több gyereke van az anyának született, akinek egy van az nem???

Nekem egy van 9 hónapos, első perctől kezdve egyedül vagyok vele apa csak este ér haza. Koraszülött volt a kicsi, de már a kortársait meghaladja. Egy hónapja feláll kapaszkodva, 6 hós korától egyedül felül stb. Hát nem gondolom, hogy ha nem születek jó anyának akkor is így lenne e. Nem könnyű mert soha egy percre sem tud vigyázni rá senki, mert nincs itt sem anyósom sem anyám. Nem panaszkodom de azt sem mondom hogy ez életem legkönnyebb időszaka. Majd nyáron már biztos másabb lesz a helyzet, de most eléggé be vagyunk zárkózva.

Jó már tudni hogy egy gyerek az smafu. Nem kéne azért lenézni azt akinek csak egy van. akinek nincs azt egyenesen szembe kell köpni? Elég érdekesek mostanában az anyukák....

2009. dec. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak: nem tudom, hol olvastad ezt, vagy most min sértődtél meg.

De pl. hogy az utolsó válaszoló válasza miben válasz az eredeti kérdésre, azt sem tudom, meg hogy az én válaszom miért nem volt hasznos.Miért lettem lepontozva, ki szerint nem hasznos? De ha a kérdezőnek nem volt, akkor meg bocsánat, máskor én sem írok.

Hármasikres anyuka

2009. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!