Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van, hogy 1 éves kislány...

Mitől van, hogy 1 éves kislányomat, ha egyedül hagyom az ágyában sír? Mihelyt visszamegyek hozzá, befejezi. Éjszaka, néha 2 órát is ülök az ágya mellett, nem alszik hamar vissza, nyöszörög és néha felnéz. Olyan mintha ellenőrizné, hogy ott vagyok-e.

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem szeaprációs szorongás. Nálunk is ez megy egy ideje. Majd kinövi. :)
2009. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért sír,mert megszokta,hogy ilyenkor odamégy hozzá.Hisztizik csupán.Hagyd az ágyában,nem baj,ha sír.Néhány nap múlva nem fog hisztizni,hanem elalszik egyedül is.

Ha mellette töltöd az éjzsakát,még kétévesen is mellette lehetsz majd.3 gyerekes anyuka.

2009. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem értek egyet a 2. válaszolóval...
2009. dec. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Jövő héten lesz 1 éves a babánk, és nálunk is ez a helyzet! Már kb. 2 hete minden éjjel felébred elkezd sírni, ha kiveszem elalszik rajtam, ha visszateszem ismét feláll az ágyban és sír, ma éjjel 3-tól 5-ig fennvolt.Én vagy a fogára gondolok vagy a szeparációs szorongásra.Nem tudom, hogy mit kellene csinálni, de sírni nem hagyom, hiszen azért sír mert valami baja van.Talán idővel jobb lesz.:-)
2009. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az idő majd tényleg mindent megold!
2009. dec. 11. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:
3as az senkit nem érdekel. 2esnek igaza van! Nem lesz semmi baja ha nem ugrasz rögtön, meg kell tanulnia egyedül aludni!
2015. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 és fél éves azóta! Mindig ugr, aottam, meg tanult elaludni, átalussza az éjszakát. Nem bánom, hogy így tettem. Azóta született egy kisfiam őt sem hagyom sírni. Szerintem szükségük van ránk! Ennyi!
2015. szept. 16. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!