Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A januári családi pótlékot...

A januári családi pótlékot elképzelhető, hogy még decemberben megkapjuk, elutalják?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
miért utalnák el?Nem jótékonyság ők sztem..ha most elköltjük akkor mi lesz januárban..sztem..
2009. dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


A MÁK honlapja szerint az első utalási nap 2010. január 4.

2009. dec. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem...

Januárban utalják! :-[

2009. dec. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem,mert a papíron amit kaptunk azon az szerepel hogy legkésőbb minden hónap 3-ig meg kell kapnunk a cs.p-t.
2009. dec. 13. 00:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Tájékoztató az ellátások kincstári utalásairól


Családtámogatási és szociális ellátások (PDF)>>


[link]

2009. dec. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. dec. 13. 00:20
 7/9 anonim ***** válasza:

2010. januárban leghamarabb csak 4-én (hétfőn) tudnak utalni!


1. (péntek) ünnep

2. (szombat)

3. (vasárnap)

4. (hétfő) első munkanap...

2009. dec. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én megnéztem a 00:17-es által küldött linket és a szerint pl. a novemberit dec. 1-ig utalják itt Hajdúban plusz 1-2 nap mire jelentkezik a számlán de én még nem kaptam meg és a családi is 9-én jött:( Akkor mikor kapom meg a decemberit...

Szerintem kedves kérdező ne várd tőlük.

2009. dec. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a novemberi családi pótlékot dec.2-án 9 órakor kaptam meg a bankszámlámra! (Bp.)

Általában mindig 3-ig a bankszámlámon van a pénz!


Akik postán kapják, azok jóval később kapják kézhez :


"...Tájékoztatásul közöljük, hogy bankszámlára utalásnál a jóváírás az utalási napot követı 1-2 nap múlva

megtörténik, míg postai kifizetés esetén 4-6 nap múlva kapják meg a kiutalt ellátást..."


"...Ezúton is felhívjuk ügyfeleink szíves figyelmét arra, hogy az ellátásokhoz hamarabb és biztonságosabban jutnak hozzá, amennyiben bankszámlára kérik a folyósítást. Ezt írásban kérhetik a bank és bankszámla megjelölésével az ellátást folyósító regionális igazgatóságnál..."


Szóval, érdemes bankszámlára kérni, ezzel akár 4-5 nappal hamarabb meg lehet kapni a pénzt!

(Az sem mellékes, hogy nem kell várni a postást, vagy nem kell elcaplatni a postára a pénzért.)

2009. dec. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!