Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ukran allampolgar vagyok,...

Pitbul0101 kérdése:

Ukran allampolgar vagyok, lassan kettos allampolgar leszek! Magyarorszagon szeretnek szulni, hogyan mi modon lehet a gyerkemet hazahozni Ukrajnaba?

Figyelt kérdés
Tovabba erdekelne ott Magyarba kapnek kelengye penzt?
2014. márc. 6. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt az ukrán hatóságoktól kellene megkérdezned. Az egyszeri támogatást pedig kérdezd meg a Kincstártól. Írj mailt nekik, hogy kettős állampolgár vagy, ukrán lakcímmel, jár-e a támogatás.

Elnézést, ha személyes amit írok, remélem minden rendben lesz Ukrajnában, de lehet, hogy egy ideig sajnos nem is kell sietned vissza egy babával.

2014. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
HA van magyar lakcímed, akkor jár a kelengyepénz. 64000 ft. Ez azért nem sok. Betegbiztosítással hogy állsz? (TB)
2014. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kelengyepénz? Itt egy gyerek születése után 64.000 Ft jár viszont úgy hallottam Ukrajnában ettől JÓVAL TÖBB-et adnak!

Ezzel ösztönzik, hogy több legyen a születés. Az ismerősöm tesójáék nem akarok hülyeséget írni de minimum 10x ennyit kaptak átszámítva.

2014. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amelyik városban szűlsz, ott kapsz papirt a babárol, azt viszi a férjed a városházára, kap születési bizonyitványt. Azzal megy a legközelebbi Konzulátusra, ott 50 000 Ft-ért kap a baba egyszeri átlépésre jogositó dokumentumot. ezzel hozhatjátok haza.

Kárpátaljai anyuka

2014. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Jól van, szaporodjatok csak, de jó lessz az nekünk.
2014. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szarevo utolso komis,te is a vilagra jottel,mivel vagy te tobb ,te nyomorek mi?Ha tudnam ki vagy ott tornelek kette ahol a legvastagabb vagy!Ha nem tudsz normalis valaszt adni akkor hallgass!!!!!!!
2014. márc. 7. 16:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a tobbi kommentet!Tehat akkor nincs olyan,hogy itt is ott is megkapom a kelengyepenzt ?:) Kedves Karpataljai anyuka: es 1 nap alatt ezt a papirt el lehet intezni?
2014. márc. 7. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Kárpátaljai anyuka vagyok :)

Igen, el lehet.

A kedves nyomorék gennyláda nacionalista válaszolónak üzenem, hogy remélem képtelen a szaporodásra, vagy ha nem, hát legyen az...

2014. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!