Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a bugyipelen...

Mi a véleményetek a bugyipelenkákról? Jó éjszakára is?

Figyelt kérdés
Arra gondotam,hogy ezt kellene kipróbálnom,mert egyszerűen a másik pelust alig tudom ráadni. Elmászik,feláll,stb. 10,5 hós kisfiú.

2014. márc. 12. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Én soha nem használtam bugyipelenkát. Nagyon egyszerű indoknál fogva, pisinél még nyilván nem lett volna gond, de kakinál azért sokkal könnyebb, ha lefektettem a gyereket, kicsatoltam a pelust, majd pedig kitöröltem a fenekét, azért ez egy bugyipelenkánál gondolom macerás. Mert ugye azt nem kicsatolod, hanem lehúzod.

Amúgy szerintem az összes gyerek, amikor már tud mászni, járni, akkor egy harc a pelenkázás, nálunk is ez volt, de én akkor is bepelenkáztam, ha a fiam éppen mászni, menni, fordulni készült. Nem ő dirigált nekem.:)

2014. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elsőnek

a bugyipelenkából pont ugyanúgy ki tudod bontani a gyereket, mint a simából, csak a tépőzáras rész szélesebb, de természetesen a kakis pleust nem kell lecincálni a lábán, mint egy bugyit :-)

kérdező. emlékszem a tegnapi kérdésedre. Próbáld ki nyugodtan, éjszakára is lehet használni. Ha találsz olcsón, akkor ok, amúgy jóval drágább, mint a sima pelus. Illetve 4 éve drágább volt, most már nem vagyok képben az árával.

Emellett továbbra is ajánlom a legfoglalást, kanapén/szőnyegen pelenkázást, de emlékszem, hogy nálunk is volt olyan, hogy gyakorlatilag szakadtam a gyerek után és úgy húztam rá a bugyipelenkát, erre tökéleteseen alkalmas

2014. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Köszi 2-es, ezt nem tudtam, mivel sosem használtunk, ezért azt gondoltam, hogy azt csak lehúzni lehet.:)

Mindegy, nekünk jó volt a sima is.:)

2014. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is küszködök néha hogy rá adjam a pelust ilyenkor azt szoktam csinálni hogy adok neki valami játékot hogy elmaradjon :) 11hónapos a kislányom én írtam üzenetet neked még nem próbáltam ki a bugyipelust
2014. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én megesküszöm a bugyipelusra. A fiam másfél éves sajtkukac. Ha annyi ezresem lenne, ahányszor áldottam a feltalálót, most sok pénzem lenne. :D

Mi úgy csináljuk hogy veszünk rendes és bugyi pelust is. Éjszakára és a kritikus pelenkázásokkor utóbbit használjuk mert tényleg horror árban van.

2014. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves második! Milyen kérdésemre emlékszel? Napok óta nem nézegettem ezt az oldalt,de ma már elszakadt a cérna pelusozáskor,ezért jutott eszembe ez a lehetőség. Én nem tudom lefogni,meg jól eligazítani is. Milyen kérdésről van szó?
2014. márc. 12. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt adom rá már kb 1 éves kora óta, mert a tépőzárast simán leszedte magáról nyáron, amikor csak pelusba volt :) és megszerettem. Létezik belőle olcsóbb változat is babadiszkontba, az ha jól emlékszem 10es csomagolásban van. Mi mondjuk Liberot használunk, annak jobb a gumirozása.
2014. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én 16 hónaposom kipisil a bugyipelenkából (pampers boy). Úgyhogy nekünk egyenlőre nem vált be.
2014. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!