Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyi ajándék ötletek? A...

Karácsonyi ajándék ötletek? A gyerekek korát lent részletezem.

Figyelt kérdés

Lehetőleg olcsó és ötletes legyen, de ne SK készítendő, mert a 6 hós lányom mellett erre már nem lenne időm.Ja és már van 1-1 dolog nekik.


9 éves fiú: eddig van neki állatos törölköző (mert szüksége van rá), 1 ü savanyúság (ezt kérte a Jézuskától), szereti az állatokat, embereket.


12 éves fiú: az egyiknek van egy törölközője, mert nagy focista és kell neki, más ötletem nincs.

A másik focirajongó, bögréje már van a kedvenc csapatának logójával.


1,5 éves kisfiú: mozgékony, kíváncsi, van egy építőelem készlete, még valami jó lenne.


Előre is köszi, kimerült az ötlettáram.


2009. dec. 15. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen értékig gondolkodsz. A focista fiúnak vehetnél focis ágyneműhuzatot. Én a keresztfiamnak azt vettem, a Tescoba 2.500,-Ft (kék színű és focilabdák vannak rajta, nagyon jó szerintem), biztos örülne neki, hiszen már nagyfiú. Már egy hónapja le van árazva, biztosan találsz még belőle (én azóta már négyszer voltam ott és még mindig ezen az áron volt).
2009. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
focistának lábszár védö,kapus kesztyű,turiban vettem 500ft-ért mezt.
2009. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11 éves fiunak én is vettem szép ágyneműt,v. ágytakarót nagy fiúsat.
2009. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 éves fiúnak esetleg valami menő kapucnis pulcsi. Most sokhelyen egész jó áron lehet ilyeneket venni. (Pl.: C&A -ban 2000-ért.
2009. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, máris beljebb vagyok.

Azért még várok ötleteket.

2009. dec. 15. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!