Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aludj jól gyermekem c. könyvet...

Aludj jól gyermekem c. könyvet milyen tapasztalattal próbáltátok? Ma este fogom alkalmazni először.

Figyelt kérdés
egy éves a lurkó. ha valakinek kell, pdf-ben megvan nekem is!
2009. dec. 15. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem elküldhetnéd : eddy04@freemail.hu köszi!!
2009. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úúú, ha lennél olyan tündér, elküldhetnéd nekem is! Aztán majd egyeztetjük a tapasztalatokat:) Előre is köszi, szép napot neked! Kriszta: vision2010@citromail.hu
2009. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretném.szukicslivi@freemail.hu.Köszönöm.
2009. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeretném Én is megkapni,ha még beleférek.

erika0502@freemail.hu

Előre is köszönöm!

2009. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha megkérlek elküldenéd nekem is:)?!

Közel 7 hónapja kínlódunk a nemalvással

hreni27@gmail.com


Köszi

2009. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

innen mindenki letöltheti

[link]

2009. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nah akkor válaszolok neke én:


mi több mint egy hónapja kezdtük és azóta imába foglaljuk a nevét az írónak, avgy íroknak, nagyon megkönnyítette az egész család életét. A babám most egyedül alszik el, nem kel éjjel, kipihent, kiegyensúlyozott és mi is sokkal fittebbek vagyunk és több időnk van egymásra is.

A mi babónk 8 hós volt akkor mikor kezdtük.

Első nap 20 percet sírt, bementünk, mikor elő volt írva, másnap 15 pec, harmadik nap 1 perc, utána semmi. Azért néha előfordul, hogy kicsit többet sír, de bemegyünk és utána nyugi van.

De mindent csinálj úgy ahogy a könyvben van, azóta a maciját ha meglátja már dobja is le magát aludni:-)

Sok sikert és kitartást, megéri!!!!!

2009. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én az első nap után feladtam, annyira sajnáltam a fiamat :((

50 percig sírt, hiába mentem be ahogy a könyv írja és vígasztaltam, a macit ellökte, iszonyúan sírt, aztán hüppögve, vörös szemmel, kimerülve aludt kb fél órát, majd újra felébredt és újra sírni kezdett

ekkor 20 percig bírtam, aztán kivettem, cicin elaltattam 2 perc alatt

tudom, hogy én vagyok a gyenge, és ha kitartó lennék, akkor valószínű nekünk is sikerülne, de egyszerűen nincs szívem végigcsinálni, ha egyszer a szokásos cicin altatós módszerünkkel könnyen elalszik


úgyhogy én szüneteltetem a dolgot:( amíg van tejem, addig cicin altatom, aztán majd lesz valahogy


8,5 hós kisfiú anyukája

2009. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most altattam, 25 perc alatt elaludt szegénykém. Kíváncsi vagyok az éjszakára, mostanában kb. 3-szor ébredt. Már csak azt nem tudom, hogy mit csináljak a nappali alvással.. Fel is fogom tenni mindjárt ezt a kérdést :). félek, hogy nappal nem fog elaludni, vagy csak nagyon sokára ha így csinálom, és akkor nem fog rendesen aludni éjjel..

2009. dec. 15. 20:54
 10/12 A kérdező kommentje:

ma este egyszer mentem be hozzá, mert picit felsírt. lepakoltam, betakartam és már alszik is.... :) :) :)

kíváncsi leszek az éjszakára!!

kitartás mindenkinek!!

2009. dec. 16. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!