Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos növekedési ugrás...

3 hónapos növekedési ugrás lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

A babám 1 hét múlva lesz 3 hós. Eddig aludt reggel fél7-7ig, mostanában 5 körül már fent van, tök éber. Kb. fél óra-óra múlva visszaalszik cicin, kb. 8kor kel. Napközben nem eszik többször mint eddig viszont az alvása teljesen megváltozott, és nagyon nyűgös alvás előtt. Két hete szoktatom az ágyába mert eddig kézben aludt és nem pihente ki magát. Az ágyában most már csak 1-2 percet sírdogált és elaludt (simiztem közben, meg dúdoltam, az ágya a miénk mellett van).

Viszont napok óta alig bírom elaltatni az ágyában, szinte vigasztalhatatlanul sír, iylenkor felveszem megnyugtatom, nagy nehezen elalszik.

A másik, hogy folyton eszi a kezét és nem tudom megítélni, h csak azért mert megtalálta (de már jó pár hete mondjuk) vagy mert éhes. De miközben eszi a kezét nem nyűgös, h éhes lenne. Ez most a növekedési ugrás lehet? MOndjuk mikor eszik akkor jóval hosszabban teszi azt, van, hogy 40 percig is szopik.


2014. márc. 16. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk is gyakoribb lett a hajnali ébredés, van, hogy óránként kér cicit a 3 hónapos kislányom. A kezét szintén tolja a szájába. :) Most fedezte fel, ne izgulj emiatt. Elalvás előtt mi jól lefárasztjuk játékkal, akkor hamarabb elalszik, nem nagyon nyafog.
2014. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!