Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelus lenne jó? Kislány...

Milyen pelus lenne jó? Kislányom 6 és fél hós,63 cm és 7,6 kg. Kis hurka. : ) A Pampers pelus vált be eddig, de most már valamiért nem jó, oldalt a tépőzárnál kifolyik a pisi.

Figyelt kérdés
Pedig váltottunk a 4-es méretre hátha az a gond hogy kicsi,de ugyanúgy folyik,folyik és folyik!!!
2009. dec. 20. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a pampers az egyik legrosszabb pelenka, csak nagyon ügyesen van reklámozva, amíg nem próbáltam, én is meg voltam győződve róla hogy a legjobb... mivel hátul nincs gumírozás, könnyebben kifolyik a pisi. Visszatérve a kérdésedre, ebben a korban nekünk a libero vált be a legjobban, sajnos ők is rontottak a minőségen, mert az oldalrészt most már lespórolják, de akkor is nagyon jó pelenka. A kisfiam most másfél éves, most már nem igazán elég nekünk Libero, sokszor reggelre kifolyik a pisi, de ez csak most kezdődött kb. 2 hónapja. Talán nevetségesnek hangzik, de a Tescos olcsó pelenka most nekünk a legjobb, abból soha semmi ki nem folyik. Nem olyan jó minőségű anyag, mint mondjuk a Libero, viszont én mindig csapnál tiszta vízzel, fürdetővel mosom meg a fenekét minden tisztábatevésnél a kisfiamnak, így a feneke nem sínyli meg a rosszabb minőségű anyagot. Ezt egyébként merem ajánlani mindenkinek, sokan használják a törlőkendőket, egyik sem jó a babáknak, fontos mindig megmosni. Persze mi is használunk kendőt, de kizárólag csak utazásnál.
2009. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Egy ideig mi a tesco lila pelust használtuk,de már nem lehet kapni.Pedig azzal meg voltam elégedve,és nem mellékesen olcsóbban is kijöttünk a pénzből.A pampers az első 4-5 hónapban volt nagyon jó.De most új márka után kell néznem.
2009. dec. 20. 23:28
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ez jó ötlet,hogy vízzel mossuk meg a popsiját.Mikor olyan helyen vagyunk,ahol nem tudok kezet mosni(pl.nagy-áruház),de koszos kézzel sem akarok hozzányúlni kislányomhoz,vagy a cuccához,akkor én is egy popsitörlővel gyors áttörlöm a kezem.És kellemetlen még órákig az az érzés,ragad a kezem,nagyon erős az illata...
2009. dec. 20. 23:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a bajotok a pamperssel? Nálunk a kezdettől fogva azt használjuk és semmi bajom vele. Soha nem ázott át és annyi pisit be tud fogadni. Van hogy 12 órán át van a gyereken és tökéletesen zár.
2009. dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekünk is pont a pampers jött be, a libero nem. De én most a dm-est használom (babylove), azt próbáltad már? Nekünk ez vált be a leginkább.
2009. dec. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idős a lányom, hasonló adottságokkal, csak ő 65 cm és 7700 g. Mi is Pampers-t használunk az elejétől, most váltottunk 4-re, még soha nem volt baleset, egész éjjel rajta van, soha nem ázott át.
2009. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En is azt hittem az elejen, hogy a pampers a legjobb kozbe tenyleg igaza van az elso valaszolonak, hogy a legroszabb es a leggyengebb minosegu pelus csak a reklam. Egyebkent babafuggo, hogy kinek melyik pelus valik be ki kel tobb fajtat probalni. En mar probaltam pamperset, huggiest stb. de a legjobban a libero valt be. Ez az egyetlen pelenka amelyiket meg szeretem soha nem folyik ki belole semmi es jo puha is szoval nagyon sokat megbir meg egesz ejszaka is kibirja nem azik at a babam.11 hos a lanyom a 4-es meretet hasznaljuk.Udv.
2009. dec. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi eddig éjszakára dM-est használtunk, most abból már kifolyt minden hajnalra, ha nem tettem tisztába. A Pampers viszont nagyon jó, kisfiam még 2-3x kel fel szopizni, és nincs baleset. Ebből is látszik, hogy mennyire különbözőek a babák.
2009. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, érdekes amit írtok, ezek szerint tényleg lehet valakinek jó is a pampers, csodálkoztam is eddig magamban, hogy nem derült még ki, hogy csak üres reklám az egész, de akkor valószínű ezért, mert másoknak bevált. Ettől függetlenül még azért is a liberót javasolnám inkább, mert szerintem eszméletlen jó a kialakítása, nagyon kényelmes, gumírozott ahol kell, "pihe-puha" álom. Viszont érdekes, amikor kipróbáltuk a Tescóét (egy barátnőm tanácsára) aggódtam, hogy a Liberós kényelem után nem lesz ugyanaz a komfortérzete a kisfiamnak, de semmi nem történt, ugyanúgy szereti.
2009. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok múlik a gyerköc adottságain. Mi pamperst használunk és jó. A fiam 8 hónaposan 10 kg.
2009. dec. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!