Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok 3 hós babátoknak...

Mit adtok 3 hós babátoknak inni? Hipp alma citromfű teát?

Figyelt kérdés
lehet már egy kis almalét adni?? frissen vagy hipp citromfű teát ti mit adtok neki??
2009. dec. 22. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

vizet és mecsek baby teát adok

hippesek 4 hotol vannak

almalét kostoltatni lehet

2009. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi csak van aki azt mondta lehet de én se mertem az almalét frissen én készítsem vagy üvegest vegyek????
2009. dec. 22. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
SZia! Nyugodtan adhatod neki az alma-citromfű teát, mert törvényileg van szabályozva hogy a gyártónak 4 hónapos kort kell ráírnia. Ha a védőnőtöket megkérded, ugyanezt fogja mondani, pár éve még az volt ezekre a teákra írva hogy 1 hetes kortól. Almalét is adhatsz már neki, én inkább almából facsartam. A 4 hónapos üvegeseket adhatod neki, persze nem egyből egy üveggel :)
2009. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bevallom, én inkább a babavíz mellett döntenék. 16 hónapos a fiam és szinte csak vizet ivott mindíg is. Viszont hallottam olyat, hogy picinek rászoktatták az édes teákta, üdítőkre, gyümi levekre és nem hajlandó vizet inni. Néha a fiam is iszik teát, gyümi levet, de ez olyan nála, mint nekünk a cukrászsüti (nagyon ritka eset).
2009. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


3 hónapos korától adom a babámnak a reszelt alma levét, először egy-két kanállal, majd utána növeltem neki az adagot. Már egy hete (négy hónapos) vettem neki almaitalt, azt issza. Szerintem vehetsz neki csecsemőteát, mi milupa őszibarackosat iszunk, de elég gyengére csinálom neki.

2009. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!