Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a babáknál az...

Meddig tart a babáknál az eldobálos időszak?

Figyelt kérdés
Az etetőszékén van mindig valami,hogy a figyelmét elvonjam,mert igy eszik,de dobálja és várja,hogy vissza adjam.
2009. dec. 22. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudommenyi idős a babád, az enyim 16hós és mindenteldob és utána követeli!
2009. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Míg utána tud menni.

Nem szabad az evésről elvonni a figyelmét, ne adj neki játékot! Ha eldobja az ételt, ne add vissza! Ha kétszer dob, fejezd be az étkezést.

Azér tvárja, mert máskor már visszaadtad. Ennek vége! Meg kell tanítanod, hogy evés közben nincs játszás!

2009. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en babam 11 hos, es ezt csinalja, szerintem ez meg nagyon sokaig fog tartani, csak most kezdte:)
2009. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányom 16 hós, mindent dobál, amióta járni tud utána is megy és dobja újra, vagy pedig azzal akar szórakozni, hogy én vegyem fel. Általában egyszer felveszem és megmondom neki, hogy ezt befejeztük...általában tényleg azért dobálnak, hogy vedd fel és ha még morgással ráerősítesz csak jobban fog neki tetszeni.:-) Azt is észreevettem, hogy sajnos azzal erősítettem a dolgot, hogy a játékokat a kosárba elpakoláskor nem beleraktam hanem elkezdtem beledobálni. Most már ő is dobálja és nemcsak bele hannem szanaszét. De érdekes módon itt volt barátnőm 11 hónapos lánya,de sosem dobta felé a játékot mindig csak vitte és nyomkodta a kezébe. Ennek azért örültem.
2009. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!