Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki szélcsövet a...

Használ valaki szélcsövet a babája hasfájásának enyhítésére?

Figyelt kérdés
Semmilyen gyógyszer nem enyhíti a 7 hetes babám hasfájását. Egy ismerős javasolta a szélcsövezést. Nem tudom, mennyire "kíméletes" ez a módszer. Naponta hányszor szabad? Van tapasztalatotok erről?
2009. dec. 22. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem használnék!!

Sajna az én babámnak is sokáig fájt a hasa,4-5 hónapig de amikor nem tudott aludni a hasán fektetve a kezedre sétálgatva nekem mindig elaludt,és a pociját is melegítette a kezem.Két kézzel persze mintha ringatnád csak a feje a könyök hajlatodnál legyen,próbálkozz.

És vannak szélhajtó teák is inkább azt itass vele.

2009. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legjobb az ALOE ACTIVATOR kilonként 2csepp és a babád hasfájását mintha elvágták volna.Én mindent kipróbáltam semmi nem segített.Nem olcsó de nagyon jó dolog keress rá a neten lehet,hogy venni is tudsz ott ha mégsem csak szólj bátran.A szélcsövet meg nehogy használni merd!!!!Ennél nagyobb butaság nincs is a világon egy rossz mozdulat és a babádnak a belei bánhatják.
2009. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ne háborodjon fel senki, csak egy kérdés volt! Ha az ember elkeseredik, mert nem tudja enyhíteni a gyereke fájdalmát, akkor szerintem természetes, hogy igyekszik minden lehetőséget felmérni és lehetőség szerint kipróbálni. Talán kellemetlen módszer egy kicsit (pár percig), de ha utána jó neki, akkor megszüntettünk több órán keresztül tartó keserves sírást és szenvedést! De pont azért kérdeztem, hogy aki már esetleg próbálta, elmondja, hogy érdemes-e...

Köszi előre is!

2009. dec. 22. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Én használtam. Őt egyáltalán nem zavarta. A szélcsövet bekentem, és úgy dugtam be neki. Jött a puki rendesen néha a kaki is. Közben Ő csak nyugisan nézelődött. Megynyugodott a kicsi, ha nem mégegyszer bedugtam és utána nyugi volt. Volt hogy du. is még este is csináltam, se hozzászokás, se semmi rossz tapasztatalatom nem volt.
2009. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Válaszolók,nem véletlenül van kitalálva ez a szélcső.A belei bánhatják?Ugyan láttál már szélcsövet?A hőmérővel többet lehet ártani.Nekünk az orvos ajánlotta,ha már nagyon feszeng használjunk szélcsövet.Párszor használtam,volt puki és nyugalom.Nem lesz baj ha kiprobálod egyszer kétszer.A barátnőmék sürün használták szinte minden éjjel.Nekük bevált és csak ez segitett.
2009. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is szélcsövezni kellett a kisfiamat,nem volt kellemetlensége utána.

Nagyon megkönnyebbült.Én hiába maszíroztam,sétáltam vele,adtam a különféle szereket,teákat,semmi nem használt csak a szélcső.

Naponta volt hogy 2x kellett,de volt,hogy egyáltalán nem kellett.Ezt majd kitapasztalod.

A végét kend be krémmel,így könnyebb bevezetni,nem okoz sérülést.

Dönts úgy,ahogy Neked és a Picidnek jó.

Ha így segíthetünk az a néhány perc órákat oldhat meg.

2009. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14:30-as vagyok.

Azt nem is írtam,hogy ha magától nem jönnek ki a szelek esetleg még bélcsavarodást is okozhat.

2009. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is használtam, bár szerencsére csak ritkán kellett. Butaság szerintem hogy gondot okozna, ennyi erővel akkor a hőmérsékletet sem szabadna a popsiban mérni mégis sokan ott mérik, úgyhogy nyugodtan próbáld ki hátha segít a babádon.
2009. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Asszem ki fogom próbálni! Üdv mindenkinek!
2009. dec. 22. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!