Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aréna pláza baba-mama szobája...

Aréna pláza baba-mama szobája milyen? Szoptatni lehet normális körülmények között?

Figyelt kérdés
Valahol vmi rossz véleményt olvastam....
2014. ápr. 25. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. A tescos mozgásérült mosdóval egy helységben lévőtől sokkal jobb.
2014. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs vele probléma, de a Corvinban is tök jó a szoba.

(Amúgy képzeljétek, én múltkor a veszprémi tesco "baba-mama szobájában" jártam úgy, hogy át akartam pelenkázni a fiamat, még csak pakoltam kifelé a táskámból, erre bejött a biztonsági őr, és teljes lelki nyugalommal elkezdte megmosni a kezét. Mondtam neki, hogy "Bocsánat, de mi itt vagyunk!" - erre ő tök higgadtan megszólal, hogy "Én itt szoktam kezet mosni. Nem tudtam, hogy foglalt, amúgy meg miért nem zárja be az ajtót?" (Az ajtón -természetesen- nincs zár) "Tök jó fej", és ha éppen szoptatok akkor is csak bejön, stíröl és megmossa a kezét??? Wáhhh...)

2014. ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen kulturált. Tiszta volt, volt normális pelenkázási lehetőség, szék, tiszta mosdó. Bár nyilván van az az igényszint, ami szerint ez a helyiség topis, de szerintem többségünknek bőven jó :)
2014. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugy lehet bejutni, ha egy csengőt megnyomsz a szobánál és a diszpécser ellenörzi kamerával, hogy valoban babával szeretnél bemenni és kinyitja az ajtót (Lehetséges, hogy máshol is ugyanez a modszer). Kár, hogy semmilyen visszajelzés nem érkezett, az ajto zárva maradt és nem lehetett bejutni a helyiségbe.
2017. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!