Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel anyósomékkal fogunk...

Mivel anyósomékkal fogunk lakni ezért a születendő babának nem lesz külön szobája. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Idövel biztos, mert a kettötök közötti intimitást elég nehéz megoldani úgy, hogy a gyerek ott van a szobában. Ezen kivül a gyereknek is kell egy kis nyugalom, hogy tudod ezt biztosítani, ha állandóan ott vagytok vele egy szobában?
2014. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2014. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eleinte ez biztosan nem lesz probléma, legalább mellette lesztek az első időkben, egyből tudtok "ugrani", ha baj van, és nem egy gyerek nőtt már fel hasonló körülmények között. Hosszútávon viszont nem biztos, hogy jó, ha egy légtérben lesztek összezárva, azért kell neki a hely, ahol mozoghat, szétpakolhatja a játékait, felfedezheti a környezetét; de gondolom úgysem terveztek örökre velük élni...?
2014. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Ezzel a részével nincs baj, az anyósnál lakásnál már annál nagyobb.
2014. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pár évig biztos ott fogunk lakni amíg nem tudunk házat venni. Sajnos a házak a környékünkön egy vagyonba kerülnek.
2014. ápr. 27. 14:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Albérlet?
2014. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt a pénzt amit albérletre költenénk inkább magunkra költjük.
2014. ápr. 27. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Hárman fogtok egy szobában lakni? Az én fiammal az első pár hónapban ez nem lett volna gond, bomba is robbanhatott volna mellette, nem ébredt fel rá. Aztán ez pikk-pakk megváltozott, és minden neszre felébred, így nem tudnánk házaséletet élni. Ha nektek ez belefér, akkor nem gond. Nekem ez elég nagy baj lenne ahhoz, hogy inkább albérletben lakjak. Lakást nem vennétek? Az olcsóbb lenne. Mennyi megtakarításotok van most és mennyibe kerülnek a házak? Mennyit tudtok havonta félretenni?
2014. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
szerintem is a legnagyobb baj az együttélés. Megpróbálnám az albérletet, vagy a lakásvásárlást,évekig együtt mindenkit kicsinálhat.
2014. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Szia. Nekünk 3,5 éves a kislányunk. Még mindig egy szobában van velünk. Engem nagyon nem zavar! Sőt! Ha be tudja járni nappal az egész lakást,nem hiszem,hogy gond lesz.
2014. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!