Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett nyugtalankodni...

Mikor kezdett nyugtalankodni babátok a fogzás miatt? 4 hós korban már lehet erre gyanakodni? Mikor kéne elkezdenem vmit használni az ínyére?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Az én fiam 3 hónapos, de már használunk az ínyére dentinoxot. Sokszor kegyetlenül sír, álmából is sokszor ébred úgy, hogy szinte már visít. Minden nap legalább 4szer öltöztetem át, mert tiszta nyál mindene, az ökle pedig folyton a szájában van. Védőnő mondta, hogy talán az ínye fáj. Gyógyszertárban javasolták, hogy ezt használhatom, van benne egy pici lidokain, attól elzsibbad neki. Vettem már homeopátiás golyócskákat, de azzal még várok egy kicsit.
2009. dec. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk minden fogzási tünet megvan 3 hónapso kora óta, most elmúlt hat hónapos de fog még nincs. Azt, hogy amiatt nyűgös-e sosem tudom kitalálni, de a nyála ömlik, töm mindent a szájába és úgy harap mint egy kiskutya :) ha néha nagyon sír és nem tudom az okát akkor bekenem neki gengigéllel de őszintán szólva nem látok rajta javulást, szóval szerintem amíg nem duzzadt és nem szenved nagyon addig fölösleges kenegetni, inkább a Viburcolt add neki, attól szépen megnyugszik, nálunk az jött be.
2009. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mi gyerekorvosunk egyben homeopátiás orvos is, de a Viburcolt nem ajánlotta.Állítólag nem használ.
2009. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom ma ot honapos es ma reggel vettem eszre hogy kibujt a foga,olyan boldog voltam mint egy gyerek,en dentinox gelt hasznaltam de nagyon jol birta szegenyke,kb egy honapja nyalazik.
2009. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 hónapos, 9 foga van és sosem volt nyugtalanabb, sírósabb. Szerintem nem szabad mindent a fogzásra fogni. Egyébként egyik gyerekemnél se vettük észre a fogak bújását, csak már amikor kibújtak. Nekünk szerencsénk volt. Így aztán nem is használtam semmit (bár a nagyoknál még nem is voltak ilyen "csodaszerek"..)
2009. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!