Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vasárnap lesz 5 hónapos a...

Vasárnap lesz 5 hónapos a kisfiunk, de hason nem szeret lenni, csak rövid ideig van úgy, hogy aztán nem sír és még szó sincs arról, hogy átfordulna. , Oldalra is csak balra fordul. Szerintetek ez normális? Nálatok 5 hónaposan mit csinált már a baba?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiam 5 hónaposan fordult hasra, előtte ő is csak az egyik oldalára fordult, már nem emlékszem melyikre. Ha oldalra fordul, akkor át fog ő fordulni, ne aggódj. Időben van, nyugi. Ja és a fiam is ordított hason mielőtt átfordult, onnantól viszont megszerette.
2014. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4.5 hónapos ő is csak oldalra fordul még. Engem is idegesít mert ugyanilyen idős a szomszéd kislány és ő már egy hónapja hasra és vissza is fordul, ráadásul anyukája folyamatosan tölti fel a videót a facebookra - az őrületbe kergetve engem vele.
2014. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyem 4 hos, hasra es hatra is fordul. A labaival kuszna mar, tolja kuzdi elore magat, neha a kezevel is huz egyet de az ritka. Ha elfarad hason van, h visszaforditom mert mar nagyon szenved de o rovid ido utan ismet hasra fordul es "szenved" tovabb....
2014. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!