Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SEGÍTSETEK! 6 hós babám már 2...

SEGÍTSETEK! 6 hós babám már 2 hete előbb eszik reggel, mint ahogyan szokott és utána nem alszik, meg éjszaka többször felsír egyet, de már utána alszik is! Ha kimegyek a szobából ordít utánam! Mi a baj?

Figyelt kérdés
Az éjszakát már 2-3 hete átaludtuk,aztán...a tejem minősége változhatott,jön a foga?(picivel több a nyála,meg mindent nagyon dörzsöl a szájába)ragaszkodóbb lett!!!
2009. dec. 27. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsen vele semmi baj. Ez csak a normál fejlődésének a része (pl. hat hónaposan elkezdenek félni, ha anya nincs szem előtt). Az ébredés lehet a fogzástól, annak azok a tünetei, amiket leírtál, esetleg nézd meg, hogy nem e duzzadt az ínye. Esetleg az is lehet, hogy a hozzátáplálást el kellene kezdened, de ezt a védőnővel/gyermekorvossal beszéld meg. Szóval nyugi!!
2009. dec. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, az én lányom is ennyi idős, első 3 hónapban végig aludt éjszaka, mostanában pedig 3x kelünk!
2009. dec. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj. Nálunk olyan is volt többször, hogy felébredt éjjel 1kor, és csak 1,5-2 óra múlva aludt el. Addig beszélt, forgolódott, mintha nappal lenne. Én meg csak vártam, hogy elaludjon már végre. De elmúlt. Most megint átalussza az éjszakát. 8 hónapos.
2009. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!Már elkezdtük a hozzátáplálást 1 hónapja!Biztosan a foga,meg hát csak anya közelében akar lenni a kicsikém,de hát ezért vagyunk mi,hogy a kívánságaikat lessük....a mosogatnivaló pedig megvár:)

Szép napot mindenkinek

2009. dec. 27. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!