Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám egy kicsit...

Hogyan tudnám egy kicsit felhízlalni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kicsi lányom 11.hónapos és nagyon picike.Nincsen még 7 kg és 70cm körül van.Nem túl jó evő,vagyis szeret enni csak keveseket.A tápszert(Miluba pepti 2)már csak 2x eszi,de nem nagyon fogadja el.(reggel és dél körül kap.)

Sajnos elég beteges is és ilyenkor mindíg fogy is egy kicsit.Hogyan segíthetnék?Mit adjak neki ami egy kicsit roborálja?Amitől egy kicsit hízna?Segítsetek!Köszönöm.


2009. dec. 29. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
a tejpép hizlal :) tudod, ezek a milupa meg hipp meg mildi tejpépek, sztem egy próbát megér :)
2009. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem baj önmagában, hogy ilyen picike. Inkább az a baj, hogy beteges. Adsz neki valami vitamint? Mit mond az orvos?

Esetleg adj neki táplálóbb tápszert (3-as számút).

Piciségéről az jut eszembe, a Kismama magazin egyik szerkesztőjének a lánya 2 évesen 8 kiló volt, ami igazán kicsi, de amúgy tök egészséges gyerek.

2009. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és segítőkész válaszokat.Ekcémával született és kishörgőszűkülete van(emiatt beteges sokszor).Vitamint sokat kap,tüdőgyógyász kezeli.Tápszert csak ezt a speciálisat eheti és1.éves koráig nem adhatok neki semilyen tejes dolgot.A tejmentes pépet pedig útálja.
2009. dec. 29. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem beteg hála Isten, mégis csak 7 kg volt és 68 cm 11 hósan. Mi is kicsik vagyunk aránylag a párommal, volt honnan örökölni, szóval nem baj hogy pici. Most 13 hós a babám és most 70 cm és 8 kg kb.Megérem utolérni sokszor úgy szalad. Ő is rossz evő volt, mondtam is a dokinak, hogy szeretnék neki valami vitamint adni, meg valamit ami talán étvágyat is csinál neki. Azt mondta adjak béres cseppet. Mondtam neki hogy azon az van, hogy 10 kg felettieknek lehet, azt mondta hogy: blablalba.... Szóval az ő javaslatára, 8 cseppet adok a 10 helyett minden nap+cebion+d vitamin. És azóta megérem etetni. Mérni azóta nem mértem, de tuti hízott, mert épp méretet is váltunk. Szóval szerintem kérdezd meg a gyerekeorvost és a másik dokiját hogy mit szólnak hozzá. Minden jót!
2009. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!