Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem baj, hogy ennyit...

Ugye nem baj, hogy ennyit alszik éjszaka? 1hetes baba

Figyelt kérdés
Tegnap este fél9től aludt hajnal fél3ig. Majd 4kor visszaaludt és most még mindig alszik. Ugye ez nem baj?
2014. jún. 8. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
nem baj!ha nem sárga nem is kell felkelteni.az enyém is végigaludta 1 hetesen az éjszakát.jó babázást :)
2014. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Ha éhes, gondja, baja van, jelezni fog. Nekem is hihetetlen volt, állandóan ébresztgettem a kislányunkat, volt, hogy egyszerűen nem sikerült felkelteni, aztán mivel tápis baba, fogtam, cumisüveget a kis szájához érintettem, és álmában rögtön rákapott. Van, aki ellenzi, szerintem, viszont ha a baba igényeihez igazodik, nyugodtan lehet így etetni, igaz a szoptatás nehezebb ügy. Egyébként sanszos, hogy a meleg miatt "merül ki". De nem kell aggódni, nagyon tudják, hogy mi és mikor kell nekik.
2014. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!