Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon "elrontom" így a babámat?

Nagyon "elrontom" így a babámat?

Figyelt kérdés

Eddig estétől aludt reggel 7-8 ig. Pár napja viszont óránként 2 óránként felébred. Visszaringatom. Csak ez már annyira rossz hogy a kezem és a derekam/hátam oda van mivel 11 kg és csak 8 hónapos.

És így ha éjjel megébred magam mellé veszem az ágyba így ha felkel vissza is alszik mivel érzi hogy ott vagyok.

De az esti alvásnál a kiságyba teszem.

Nektek nem ébred a babátok mostanság? Ill így nagyon hozzászokik ahhoz hogy ott aludjon melettem?


2014. jún. 17. 05:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Elrontani? Mi ez, svájci óra?? Ha melletted alszik jól, akkor aludjon csak melletted! Meglesz az ideje annak is amikor saját ágyban akar aludni.
2014. jún. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Azért kel fel,mert tudja,hogy magad mellé veszed,hidd el nekem nagyon is tudja hogyan működik,szerintem tedd vissza az ágyába ne magad mellé,és le is szokik róla.
2014. jún. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

Igen, elrontod. Ha felébred, akkor csak nyugtasd meg, anélkül, hogy kivennéd az ágyából és világosságot csinálnál.. Esetleg adj neki inni, teát vagy vizet, amit szokott. Akkor se vedd ki, ha sír egy kicsit.

Így csak hozzászokik ahhoz, hogy veled és ringatva aludjon el. Minél később szoktatod le erről, annál nehezebb lesz.

2014. jún. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 lyna82 ***** válasza:
82%
Szia!Lehet hogy jön a foga nem?Az én fiam is mostanában 2 óránként felsír.Először vissza tudtam ringatni,de már inkább cicit kér attól megnyugszik és visszaalszik.Ez egy ilyen időszak majd túl leszünk rajta.Elrontani nem fogod azzal,hogy a biztonságérzetét növeled.Elvégre mi felnőttek is nehezen viseljük a fájdalmat hát még a picikék! :-)
2014. jún. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Már alul, felül 2-2 foga kint van nem hiszem hogy jönnének a többi fogai is!?

Elringatom de mikor visszateszem rögtön felkel vagy kb 10 perc múlva és kezdődik előlről minden, de ha magam mellé veszem akkor viszont alszik sokáig vagy visszaalszik magától ha érzi hogy ott vagyok.

2014. jún. 17. 07:32
 6/22 anonim ***** válasza:
A 2-2 fog kibújása után én is azt hittem, hogy szünet lesz. De szinte egyből jött felül a következő. Minden babánál más ütemben jönnek a fogak. Ez a lehetőség is benne van a pakliban.
2014. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Lehet lepontozni, de aki azt írja hogy ne vedd ki éjjel a kiságyból csak nyugtasd itasd fektesd vissza stb annak ilyen volt a gyerkőce??Vissza is aludt csak úgy??Mert ha igen akkor baromi szerencsések és én kérek elnézést!!De nálunk ez nem működik,mert oké hogy inni-visszafektetés-cumi-nyugtatás stb,de amint nem veszem ki akkor aztán ordítás!!És mit csinálj vele?Hagyjam ordítani az éjszaka közepén?És apa hogy megy másnap dolgozni??Én kiveszem,mellettem szinte visszaalszik és vissza rakom a kiságyába!Szerintem nálatok a foga jöhet,mivel elég sokszor felébred,ha úgy alszik hogy melletted van akkor aludjatok úgy!
2014. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

utolsó,te mit ugrálsz??

a kérdező kérdezte hozzászokik-e ha maga mellé teszi,válaszoltunk,hogy igen,kapott ötletet,mit kell így kiakadni??

2014. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8 hónaposan kezdődött kisfiamnál a szeparációs szorongás. 2 óránként kelt éjszaka, ez volt 1 hónapon keresztül. Férjem besegített, lefekvésig ő ment mindig hozzá, éjfél után ritkán kelt fel. Azt olvastam hogy a baba azért ébred sűrűn mert fél hogy elveszti az anyukáját, ha apuka megy oda hozzá esténként de reggel anya üdvözli akkor szépen megtanulja hogy nincs baj, anya is és apa is mindig ott van. 1 hónap után elhagyta ezt a szokását. Soha nem vettem volna magunk közé.
2014. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Igazatok van most vettem észre hogy kibújt az 5. foga. :) lehet ez volt a gond. Azt hittem később fog kibujni.

Bár ha nem lát akkor elkezd hisztizni, sírni. Lehet a szorongás is közre játszik.

Köszönöm .

2014. jún. 17. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!