Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisörlő és szemfoga bújik...

Kisörlő és szemfoga bújik egyszerre a babámnak. Lehet tőle lázas?

Figyelt kérdés
Pénteken volt neki 39 fok(-5),aztán szombaton elvittem ügyeletre,ott mondták h picit piros a torka de csak tatntum verdét javasoltak. Aztán semmi baja nem volt egész nap. Ma sem,egy picit folyik az orra de csak egyszer kellett kiszívni. Egy db híg széklete volt. Most viszont megint felment a hője 38,3-ra (-5). Enni eszik,de ömlik a nyála és rágja a cumit.Fogzik az biztos,de okozhatja ezeket a tüneteket?

2014. jún. 22. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogzástól lehet lázas, lehet híg a széklete és folyhat az orra is a sok nyáltermeléstől.
2014. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vidd el holnap az orvoshoz! Megnézi a torkát megint, meghallgatja.

Fogzástól nem lehet csak hőrmelkedése!

2014. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is orvos! A híg széklet, nyálzás, rágás lehet a fogtól, de 39 fokos láz, az nagyon sok, az szerintem tuti nem attól van, főleg ha a torka is piros volt.
2014. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!