Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt akinek éjjel fél-1...

Van itt akinek éjjel fél-1 óránként ébred a gyermeke születése óta?

Figyelt kérdés

Az enyém 9 hónapos múlt de még mindig fél óránként ébreszt, mert kiesik a cumi a szájából, van mikor vissza alszik van mikor nem, és még mindig 3 óránként akar enni, próbáltam már csak teát adni neki de azon nem tűr éjjel.

Az már nagyon jó volt ha csak 3 óránként ébredt fel enni.

Nem rég pár napja bújt ki 2 foga a legelsők.

Mi erre a magyarázat, más is van ebben a cipőben?



2014. jún. 27. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen vannak ilyen időszakok, fogzás,betegség,front, mozgásfejlődés,szeparációs szorongás..mindig lesz vmi csak más a neve, 14 hónaposak, szerintem ha érzik h hulla vagyok akkor adnak pár át aludt éjszakát,a fiaim 3 hós koruk óta nem esznek éjjel, de igyis rengetegszer fent vannak, a cumit vissza teszik maguknak, semmit nem kell csinálnom max betakarni őket de akkor is van h fél óránként kelnek felváltva, aznis lehet h sokat alszik napközben vagy nem elég fáradt? Én is mindig töröm a fejem h most épp miért nem alszanak
2014. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Gondolod hogy nem elég fáradt ahhoz hogy éjjel is aludjon?

Nappal kb 3 alaklommal szokott aludni, délelőtt 9-10 óra körül kb 1 órát délután 1-2 órát van mikor este 5ü6 fele is egy fél órát.

De van mikor már nem tudom ébren tartani annyira nyűgös dörzsöli a szemét hogy nem várja ki a szokásos fél 9 esti alvászatot.

De legalább már annyit fejlődtünk hogy az esti alvászat nem 7 kor van hanem fél 9 kor van.

Sokat alszik?

lehet hogy nem kéne hogy hagyjam aludni este fele?

2014. jún. 27. 14:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 6 felé már biztos hogy nem hagynám aludni. Az én fiam már csak kétszer aludt ennyi idősen (sőt 10 hónaposan már csak egyszer), de fél 4-kor vége volt a délutáni alvásnak és este 7-fél 8 körül fekvés volt.
2014. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha nem tud éjjel aludni akkor , miért alszik vissza olyan gyakran
2014. jún. 27. 15:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Sztem sok a három alvás, az enyémek 10-11 hósan tértek át az egy alvásra...az estit el kellene hagyni, nappal álmos mert éjjel sokat van fent, egy pár nappig ki kellene bekkelni a dolgot,azt a 6 órai alvást kihagyni és mondjuk akkor 8kor aludjon el, de azt majd ugyis látod, 2-3 napig nehezebb lesz de hozzá szokik és jobban fog éjjel aludni
2014. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Oké! Köszi! Akkor a mai esti alvászatot már elhagyjuk.

És ara nem tudsz valami okot hogy miért akar 3 óránként enni még mindig 9 hónaposan?

2014. jún. 27. 15:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Mennyiket eszik? Én amikor láttam h mondjuk csak 40-50 ml eszik akkor gondoltam h csak szomjasak és adtam nekik teát, a harmadik éjjel már nem keltek, jajj de jó is volt akkor aludtak...
2014. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Attól függ! Van mikor 220-ml-rt van mikor csak 30 ml pár napja miután kibújt 2 foga nem kellett még a tea sem neki de akkor még sűrűbben kelt.

Éjjel 2 szer adtam neki tápszert 120-at mind megitta kevés is volt neki + hajnalban még 120-at de azt meghagyta a felét. Tea nem is kellett neki mert hideg volt, pedig hidegen szoba hőmérsékleten is meg szokta inni.

No meg nagy lyuku cumisüveg akadt a kezembe és ömlött neki.

Nem lehet hogy fáj a hasa?

Mert mi vágtunk nagyobb lyukat a cumi gumira hogy jobban fjon a tápszer.

Az első gyermeknek eleve olyat vettem amin x alakú volt a lyuk, amint lecseréltem semmi baj nem volt.

2014. jún. 27. 16:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon sok evés éjjelre egy 9 hónaposnak, pláne tápszerből. Nappal mit és mennyit eszik?
2014. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ugy csinálnám h éjjel egyszer adnék neki tápszert akkor egy nagyobb mennyiséget, amugy teát vizet, pl, 2-3 órakor adnék tápot de annál előbb nem, ha elalváskor jól lakottan alszik el előbb nem lehet éhes, lehet h fáj a hasa is, én rájöttem h attól h sir és meg is eszi attól még nem biztos h éhes, csak ő még kicsi nekünk kell kitalálni mi baja :( lehet h nagyon tele a pocija, adj neki korának megfelelő lyukut, max lassabban eszik és elalszik, de sztem ha pl este 8kor vacsizik meg éjjel 1szer eszik elégnek kell lennie reggelig
2014. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!