Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos. Melyik tápszer ami...

Sos. Melyik tápszer ami tényleg jó bukás ellen?

Figyelt kérdés
Már próbáltuk a Humana Baby Fit-et, de attól iszonyú szorulásos lett és ugyanúgy bukott..aztán a Lactogen Harmony-t, de az nem volt elég tápláló neki és attól is bukott, majd a Milupa Fermentált-at, amitől hála égnek kakilni tud, de még mindig ugyanúgy bukik...:( Mondták hogy vannak AR-es tápszerek, de attól nem leaz megint szorulása???:/ Esetleg melyiket tudnátok ajánlani? Köszönöm a válaszokat előre is.
2014. jún. 29. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a Beba Ha Ar-t használjuk, és nincs szorulása tőle, és a bukások is csökkentek, bár én mindig adok neki sima vizet is, két etetés között, hogy biztos legyen kakija.
2014. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az Ar-es pont ugyanolyan sűrű mint a Milupa Fermentált, szóval csodát ne várj tőle, ha az nem segített.

Mennyi idős a baba?

Az én kisfiam is iszonyú bukós volt kb 10-11 hónapos koráig. Szörnyű volt.... Ha rendesen hízik, jókedvű, akkor ne gond. A baj akkor van, ha nem hízik, és lehetnek egyéb szövődmények , a fülére mehet rá és a nyelőcsövét marhatja fel.

Amíg anyatejes volt semmit nem adtam rá, hozzátáplálás után próbálkoztam Sinlaccal,Nutritonnal, Milumil AR és Milupa Fermentált tápszerrel, de igazából egyik sem segített, csak az idő. Amikor felállt egyik napról a másikra abbamaradt.

2014. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 hetet érdemes várni az új tápszerrel, mert kb ennyi idő alatt "áll át".
2014. jún. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek valami sűrítőt írt fel a gyerekorvos a kisfia állandó bukása miatt. Mióta azt beleteszi a tápszerbe azóta nem bukik a gyerkőc.
2014. jún. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom Milupa AR evett ,nem volt gond a kakival, de nem is oldódott meg a helyzet csak valamelyest javult. Már javában tartott a hozzátáplálás és még akkor is bukott, nem csak a tápszert, hanem a pápes kaját is. Akkor javult a helyzet, amikor már magától ült és mászott.
2014. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak a Milumil Ar Optimát tudtam adni a lányunknak. Sajnos szorulásos volt tőle, de kénytelen voltam azt adni neki, mert amiket felsoroltál azok nem maradtak meg benne.
2014. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bár mi anyatejesek vagyunk, brutál sokat bukott a fiam. a gyerekorvos a Nutrilon sűrítőt javasolta, amit étkezés előtt kell neki adni. nekünk bevált, nagyon lecsökkent a bukások száma, már csak akkor van ha túlszopizza magát. kérdezz rá hogy tápszeres etetés előtt is lehet e használni, mert tényleg jó :)
2014. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A Milupa AR-t még nem próbáltuk, csak ha ez se segít, akkor újabb kudarc. :/ A Nutrilont majd megkérdezem a dokitól, köszönöm a tippet!:))
2014. jún. 30. 11:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Nutriton, nem Nutrilon :-) Olyan is van, mert a gyógyszertárban is összekutyulták egyszer, de az nagyon kis súlyú babáknak való táplálékkiegészítő. Kék dobozban van mint a Milumil tápszerek. Ez az a sűrítő egyébként amit tápszerbe is bele lehet tenni, vagy evés előtt készítesz belőle zselét, és azt adod a babának kanállal. Elméletileg megköti a pociban az ételt, besűríti, hogy ne tudjon olyan könnyen visszajönni.
2014. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó egyik sem.... nálunk nem vált be, hanem az oldotta meg, hgoy elkezdett ülni és persze a hozzátáplálás is segített.
2014. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!