Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos kislanyom a napokban...

7 honapos kislanyom a napokban folallt a kisagyban. Kiesni nem tud de nem tud visszaulni csak elengedi a kisagyat. Mit tegyek? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Alltalaba vannak neki jatekok benne es mar nem merem itt hagyni felek meguti magat.Napkozbe egyedul vagyok vele es ha jatszik lenne dolgom de hogy csinaljam?Ha kiveszem nem all fol de 1 pillanat es elkuszik,agyon nem hagyhatom szoval nagyon nehez.Jarokank nincs de panelbe lakunk es nem is ferne.Ti mit tettetek ebben az idoszakban?Normalis az hogy mar felall holott meg stabilan nem is ul?Nem is szeret ulni.Vagy kuszik vagy allni akar.Mennyi ido mire folfog kapaszkodni minden butorra es tesz melletuk lepeseket?Ha fekszunk mellette akkor kapaszkodik a ruhankba,belenk es huzza fol magat.Nagyon akaratos!!!!
2010. jan. 6. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam dettó. Ülni nem tud egyedül,és nem is akar, állandóan húzza fel magát,és állna.Már lejjebb raktuk a matracot, mert benyúlt a rácsvédő alá, megkapaszkodott és felhúzta magát.

Napközben lenn van a szőnyegen, csomó játékkal körülvéve, pörög-forog. Próbáld meg, hátha neki is bejön :)

2010. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mintha magamat olvasnám!:) 11.-én lesz 7 hónapos a kisfiam.1 hete áll ,de állandóan.Pont mint a Tied.Én azt találtam ki,hogy amikor muszáj kiságyba tenni akkor kispárnákat kötök az ágy köré.Hülye megoldás ,de a rácsvédő hiába ér körbe csak 25 cm magas.Ettől bizony beüti a buksiját .Vagy még azt is próbáltam ,hogy takarót terítek rá(a rácsra)és kívülről teszek rá nehezéket,hogy ne húzza le.Nehogy magára tegye és megfulladjon.Néhány nap vagy 1-2 hét és stabilan fognak állni:).Kitartást!!!
2010. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem nem nagyon tudsz mit csinálni, párszor úgyis meg fogja ütni magát...De ez természetes.

Mi is panelban lakunk, de én az utolsó szabad négyzetméterekre bezsúfoltam egy járókát, összecsukható ha nincs rá szükség.

2010. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!