Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lefagyasztott anyatejet fel...

Lefagyasztott anyatejet fel kell forralni? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Ma ugyanis ezt mondta a doki. De a védőnő szerint csak meleg vizes edénybe állítva kell melegíteni (olvasztani). Eddig így csináltam. Azt olvastam, hogy a forralással károsodik. Szerintetek?
2010. jan. 7. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyeséget mondott a dokid!!! Forralni egyáltalán nem szabad az anyatejet, sem a tápszert, mert akkor pont azok az alkotóelemei forrnak ki, amik az immunrendszerért felelősek. Még mikrózni sem szabad. Meleg vízbe kell állítani és úgy felmelegíteni, ha nincs cumisüveg melegítőd.
2010. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van. Anyatej nem egyenlő tehéntej. A forralással egy csomó alkotórészt megsemmisítesz. Hallgass a védőnődre!
2010. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kell várni míg kiolvad a tej, és csak utána kell melegíteni olyan hőmérsékletűre, amilyen melegen megeszi.Jó étvágyat .
2010. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eddig így csináltam, ahogy írtátok.
2010. jan. 7. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!