Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este kevesebb a tejem, adtam...

Este kevesebb a tejem, adtam neki potlast a vedono tanacsara, ez azt jelenti hogy az esti szopi nalunk elmarad?

Figyelt kérdés
Tehat ugy csinalom hogy furdes elott adok tapszert neki es furdes utan cicit,de altalaban keveset eszik es elalszik hamar.
2010. jan. 7. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vagy azt is csinálhatod,hogy 3 napig gyakrabban teszed cicire,úgy 2 óránként,és akkor úrja elegendő tejed lesz este is.Igyál persze sok folyadékot.

Nekem is többször voltak ilyen kevesebb a tej hullámok,és így oldottam meg.Ami biztos,hogyha pótlást kezdesz adni attól egyre kevesebb tejed lesz,mert a szervezeted nem érzékeli az igényt rá,ezért nem is termel.

2010. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ot honapos elmult es altalaban harom orankent szopik,iszom a szoptatos teakat,fejlodik is rendesen de este sokszor latszik rajta hogy nem lakott jol.
2010. jan. 7. 15:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Este hagyd,hogy sokáig cumizzon rajta,mert igy még közben termelödik a tej,majd tedd át a másikra is. Nálunk is volt igy,de sose nyúltunk tápszerhez. Este amúgy is kevesebb a teje mindenkinek.
2010. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni hogy gyakran ebredt ejszaka onnan is gondoltam hogy este nem lakott jol.
2010. jan. 7. 15:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem dől össze a világ, ha adsz még neki egy kis tápszert szopi után, ha éhes marad. Nálunk is van ilyen. Sokan hiszik azt, hogy a tápszer ördögtől való, de nem tudom, hogy milyen alapon.
2010. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze,eltelíted tápszerrel,azért cicizik kevesebbet.Csináld fordítva.Fürdés előtt cicizzen,fürdés után kapjon tápszert.Így kiszívja a teljes mennyiséget,viszont ha még éhes,akkor fog tápszert is enni.
2010. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ördögtől való,de ha 5 hónapig szoptatott akkor miért ne tehtné ezután is ezt?Vedd magad mellé még egyszer és szoptasd meg este akár 2x is.Még félállomban is rá fog cuppanni...
2010. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tevedes ne essek,nem akartam en ezt es probalkozok ezutan is de azt se szeretnem hogy ehen maradjon...
2010. jan. 7. 16:10
 9/11 anonim válasza:

én úgy csinálom, hogy 1x kell neki pótlás egy nap és akkor leszívom a mellem és elteszem neki a tejet. Ezt délben szoktam. Este megszoptatom és még neki adom amit lefejtem, így jól lakik és a tejem is egyre több.

2 hónapos kislány anyukája

2010. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én két ciciből szoptattam meg, mert egy nem volt elég.

Ha pótolsz, előbb szoptasd meg mindkettőből, és utána adj tápszert. Szerintem.

2010. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!