Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy a fenébe történhet ilyen...

Hogy a fenébe történhet ilyen a mai világban?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 10. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Igy.
2014. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
A fenébe.
2014. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Az kemény. Orsós Kláráéknak nem volt elég az 5 gyerek???

Nagyon durva. El nem tudom képzelni mondjuk ezt... Nálunk az Uzsokiban a babák végig velünk voltak, abban a 2*2 órában meg a csecsemő osztályon.

Áááá...

2014. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Úúú, ez tényleg sokkoló. Nem lettem volna az anyuka helyében. Kórházakban egyébként nem nagyon figyelnek az emberre.
2014. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkozom. Három hete szültem, egyszer adtam be napközben a babát a csecsemőosztályra, mert mennem kellett egy vizsgálatra. Mikor visszamentem megkérdezte a csecsemős nővér, hogy kiért jöttem, mondtam a kislányom nevét, erre mondta, hogy rendben keressem meg, majd ment a dolgára. Kb húsz csecsemő közül választhattam magamnak egyet és kitoltam kórteremből.
2014. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

És én is ott fogok szülni Szeptemberben! :(

Tudom ez nem mindennapos, de valamilyen szinten félek nehogy velem is ilyen történjen! Olvastam, hogy Veszprémi kórházban meghalt egy újszülött. Eddig sehol se olvastam illetve futottam össze ilyenekkel...Pont mikor terhes vagyok ekkor előjönnek az ilyen rossz "hírek".. :/

2014. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Most biztos duplán figyelni fognak rá, Szombathelyen szóval ezért félni szerintem nem kell. Csecsemő halál meg szerintem minden évben van, csak most vagy érintett és most tűnik fel.
2014. júl. 10. 22:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is ebben a kórházban szülök de nem félek egy biztos a picire fokozottan figyelni fogok ha kell megkérek egy szobatársat vagy egy nővért. Sajnálatos eset de itt legalább jó lett a vége.35hkm
2014. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért történhet meg, mert ez olyan ritka eset, hogy nem figyelnek rá. A rendszerváltás óta (tehát 25 év alatt) 2 olyan gyerekrablás volt ahol nem az egyik szülő vitte el a gyereket, hanem idegen. Szóval erre, igen kicsi esély volt.
2014. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet kicsi az esély, de azért nem lettem volna az anyuka helyébe. Nyugodtan ihen esetleg és megy a gyerekért és közlik, hogy eltűnt. Egyébként ahol én szültem kint vannak a babák 0-24 ben ,de azért mindig volt bent baba a csecsemős részlegen, hát szerintem onna os simán elvihették volna,mert olyan hogy nem volt ott a csecsemős. Egyébként még arra kíváncsi lennék, hogy találta meg a rendőrség olyan hamar a tetteseket?
2014. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!