Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany gyerek vallalasanal...

Hany gyerek vallalasanal erezted hogy mar eleg, nem vagysz tobbre? Vagy meg mindig vallalnal ha tehetned?

Figyelt kérdés
Hany gyereked van, korod is ird meg legyszi es nem arra gondolok, hogy azt irjatok, mennyi gyereket vallalhattatok kor, anyagiak stb miatt, hanem hogy hany gyereknel mult el a sovargas egy ujabb bebi utan. Az igazi vagyra gondolok, amikor mar fejedben-lelkedben is ott van a gondolat hogy kene meg...esetleg, hogy ha volt is vagyatok, mi mulasztotta el, a munkabaallas pl?
2014. júl. 19. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

3 gyerek, 34 éves vagyok, és nagyon vágyom még egyre, de már nem lesz, mert 1. férjem nem akar, 2. egészségem nem engedi.

1,5 3,5 5,5 évesek

2014. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Három gyermekünk van, mind fiú. 7-5-2 évesek..Ettől függetlenül egyáltalán nem szülnék és nem szülök már többet!! Mondják,hogy majd a negyedik lány lesz! Dehogy lesz! 37 évet betöltöttem,férjem 34 éves, szeretnénk őket egészségben, erőben felnevelni, iskoláztatni, most már ez a cél!! Nem sóvárgok több után, három volt a tervezett. Egészségesek, boldogok vagyunk és kész!
2014. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is 3 gyermekünk van, és nem lesz több. 37 éves vagyok. kisfiunk 6 lesz, a lányok 3,5 illetve 1 évesek.

Kereknek, egésznek érzem a családunkat, nem vágyom még 1 babára. 3. gyerkőc születésekor alá volt írva az elköttetéshez a beleegyezésem, de az orvosom lebeszélt róla. Akkor jogosnak éreztem, ma már bánom. Készülök a műtétre, csak ahhoz az kell, hogy a picikém stabilan átaludja az éjszakát és ne kelljen fel szopizni.

2014. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok,most várom a második gyermekemet,az biztos,hogy több nem lesz,mert 2 gyermekkel kereknek érzem a családomat.
2014. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor én jövök a sorrendben. :)

Egy van, és már az első után tudtam, hogy nem is szeretnék másodikat, és szerencsére a férjem is így gondolta. Lehet, hogy a lányomnak nincs testvére, de nekem mindig azt mondták, hogy ne a gyereknek akarjunk testvért, hanem tervezzük meg, MI hány gyereket szeretnénk. Nekünk az egy ideális, és 99% hogy nem fogunk ezen változtatni. :)

2014. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szolohoz!
2014. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is 1 gyerkőccel érzem/érezzük kereknek a családot, nem is akarunk többet. 3 éves lányka.

Én 29, férjem 32.

2014. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok, van egy 6 hónapos babám, és vágyom már rá, hogy legyen még egy babánk, de még várni szeretnénk. 3-4 év korkülönbséget szeretnénk.
2014. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1 kislányunk van, annyi is marad!
2014. júl. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1 kisfiú es így a tökéletes. :) latvanyra nagyon tetszenek q nagycsaládosok, de.mikor bele gondolok, hogy mennyi munka pénz energia a sok gyerek, akkor inkább nem. Mi így vagyunk kiegyensúlyozott boldog család.
2014. júl. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!