Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiperaktív a gyerekem?

Hiperaktív a gyerekem?

Figyelt kérdés

Nappal alig alszik valamit, este fél 11ig ébren van, másnap reggel fél 6kor már, jobb esetben fél 7kor kel, egyfolytában mászik, megállás nélkül csinál mindent, néha ezzel játszik, utána megy a másikhoz és azzal.

Vagy ez nem is hiperaktivitás, csak én vagyok nagyon belassulva a gyerekhez képest?

Köszönöm a segítséget előre is!

10 hónapos kislány anyukája



2014. júl. 20. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez igy a normalis :D
2014. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a normális.
2014. júl. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért azt ne írjátok már, hogy este 7 óra alvás elég egy 1 hónaposnak úgy, hogy mellé nappal sem alszik sokat!

Egyáltalán nem normális dolog, de persze ez nem azt jelenti, hogy a kérdező gyereke beteg, viszont ez az alvás már kórosan kevés neki.

2014. júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem 1, hanem 10 hónapos. Emellett a szulo sokszor elveszik az időben. A nem alszik sokat siman lehet 3-4 ora is napközben.
2014. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

teljesen normális

ez a dolguk h mozogjanak .-)

2014. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy 10 hónapos, elírtam.

10 hónaposnak sem elég ennyi alvás, még én 30 évesen is épphogy elvagyok nappal, ha csak 7 órákat sikerül aludni éjszakánként.

2014. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írd fel egy héten keresztül pontos időpontokkal, mettől meddig alszik. Add össze az egynapi alvásokat, utána már van egy összehasonlítási alapod. Ha így is kevesled, irány a háziorvos, majd ő ad tanácsot.


Második gyerekem extra keveset alszik, de nem hiszem, hogy baja lenne, csak ennyi az igénye. Kb annyit alszik 1 éves korától, mint a 6 éves bátyja. Ő viszont szeret aludni, így lehet, hogy csak nekem ijesztő néha, hogy bírja. :-)

2014. júl. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden gyereknek más az alvásigénye! A hiperaktivitás meg nem itt kezdődik... Nem kéne mert összekeverni a kicsit többet mozgó gyerekkel.... És nem mellesleg a hiperaktivitást óvodás kor előtt bizton megállapitani nem is lehet! (Egy ADHD-s gyermek anyukája)
2014. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!