Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a legjobb ajándék egy...

Sasika12 kérdése:

Mi a legjobb ajándék egy babaváróra?

Figyelt kérdés
Most született meg az unoka testvérem,és a lehető legjobb ajándékot szeretném adni ,Viszont kilátástalan vagyok,különlegeset szeretnék.Van jó ötletetek?Akár otthon elkészíthető is!(lány)

2014. aug. 4. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy újszülött babának a pelenkából sosem elég, ezért ha nagyon kreatív szeretnél lenni, vegyél egy csomag pelenkát és add át torta formában! Ennek pelenkatorta a neve de mégis olcsóbban kijössz, mintha üzletben vennéd meg a pelenkatortát! Ráadásul te magad készítheted el a babának! Itt a kép róla: [link]

[link]

[link]

2014. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köazönöm,ez jó ötlet!:)
2014. aug. 4. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:

általában pelenkát, babaáéolási dolgokat szoktak adni (ízlésesen becsomagolt fürdető, popsikrém, testápoló, kisfésű, textilpelenka, kiscsörgő).

De erről is, ahogyan a pelenkatörtéról is érdemes megkérdezni a leendő édesanyát.

Lehet ugyanis, hogy a picinél nem használhat bolti kozmetikumokat (mert pl. allergiás a kisbaba) vagy ragaszkodik egy márkához, vagy hogy bio legyen stb.

Nem annyira olcsók ezek a kozmetikumok sem, hogy tippre megvedd és akkor csak ott áll.

A pelenkatortával kapcsolatban: én bevallom, nem nagyon örültem volna, ha nem original csomagolásban kapom, hanem X kézen átmegy, megfogdossa aki csomagolja, készíti stb.- nem tartom higiénikusnak, ahogyan én sem veszek fel felnőtt létemre olyan fehérneműt mosás nélkül, amit más megfogdosott, de olyan tisztasági betétet sem, amit más már sorba rakosgatott :)

Egy csomag pelenkával nagyot tévedni nem lehet.


Egyébként még lehet pl.

- babanapló

- babamasszázskönyv

- ha közeli, jó kapcsolatban vagytok, akkor kézzel gyártott vicces kis kupon (pl. 3 óra babavigyázás, felhasználható tetszőleges időpontban)

- ha a család szereti a fotókat, akkor egy szép fotóalbum

- ha a babának van külön szobája és vagytok olyan közeli kapcsolatban, illetve ismered a körülményeiket, akkor pl. valamilyen babaszobába illő dekor (kép vagy fa kis betűkből a neve az ajtóra- esetleg te magad is készíthetsz dekorgumiból ilyen betűket vagy képkeretet vagy falra tehető mesefigurákat is akár)

- ha ügyes kezű vagy, akkor az alap babacsomagot feldobhatod egy általad készített kedves vagy vicces feliratú bodyval (tescoban C&A-ban lehet kapni sima fehér bodyt, tintasugaras nyomtatóba lehet venni rávasalható matricához papírt- innentől a képzeleted szabhat határt. Akár a pici keresztnevét valamilyen babás motívummal, akár vicces szöveget (pl. 1/2 apa+ 1/2 anya= ÉN- ilyet is láttam) rávasalni, vagy egy kedves mesefigurát, ami pl. megvan a babaszobai dekorban is stb.

2014. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a hasznos tippeket :)közeli kapcsolatban állunk,de sajnos ,nem sajnos,a babaszoba decort nem használhatom,mert egyenlőre a szülői háloszobába van
2014. aug. 4. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!