Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz a 6 hónapos...

Évi1992 kérdése:

Vigyem orvoshoz a 6 hónapos kisfiamat aki ma leesett az ágyról?

Figyelt kérdés
elfordultam egy percre és máris hanyatt esett a parkettára... :/ nagyon megijedtem... 2 másodpercre megrémült és nagyon sírt, ahogy ringattam, babusgattam el is aludt... Végig figyeltem... Kb 10 perc után felkelt mert felkeltettem, megvizsgálgattam de nincs semmi baja, étvágya, kedve ugyan olyan, kb. Egy órát vagy kicsivel többet játszottunk és megint elaludt egy fél órára, gondolom nem pihente ki magát... Mozogni is ugyanúgy mozog... Nagyon félek, vigyem dokihoz? :(

2014. aug. 15. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt kell figyelni h nem e aluszékonyabb és nem e hány.. ha attól megnyugszol elvihetted dokihoz lehet csinálnak egy röntgent de az is lehet h haza küldenek azzal amit én mondtam
2014. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kell,ha nem hány nem lett nagy baja.Az enyémek is leestek,előfordul az ilyen.Szerintem szinte mindenkinél.A férjem és köztem ült a gyerek mikor hanyadt vágta magát le az ágyról,olyan hírtelen hogy nem tudtuk megfogni.Ne aggódj nem olyan magas az ágy.
2014. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy alszik ahogy szokott, fél óra a max... Most is gagyog, tejcsizett már
2014. aug. 15. 14:52
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem, de olyan nagyot koppant... 2(
2014. aug. 15. 14:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan ugyanezt produkálta kislányom... mentőtiszt vagyok, de így is halálra rémültem, és pocsékul éreztem magam... :( ha azonnal felsírt, hamar megvigasztalódott, éber-játszik, nincs sérülése, nem érzékeny semmije, akkor nyugodj meg, nincs baj! mondani sem kell gondolom, hogy figyelgesd ( én aludni sem tudtam akkor éjjel) , és ne okold magad, előfordul sajnos :(
2014. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Azóta rosszul érzem magam, nem mertem elmondani senkinek! Én is úgy látom h nincs baja.
2014. aug. 15. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Abból amit leírtál, semmi baja. Figyeld persze, de szerintem nincs itt gond. Rosszul pedig ne érezd magad, ezt kb. minden babával megesik. Nálunk is volt ilyen, meg olyan is, hogy 1,5 éves kora körül fejest ugrott a kanapéról. Lett egy szép púp a homlokán és ennyi. Meg olyan is, hogy kitépte a kezét az enyémből és elindult lefelé a lépcsőn egyedül. Természetesen legurult, bennem pedig az ütő megállt. Szerencsére semmi baja nem lett. Nyugi, ez a gyerekkor velejárója.
2014. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hós volt a lányom mikor leesett . Azonnal mentünk a klinikára mert nagyot koppant es annyira megijedtem :(

De azonnal fel sírt .

Benn akartak tartani 3 napot megfigyelés re , de saját felelősségre haza jöttünk mert az osztályon hányás hasmenés es vírus volt es nem akartam hogy elkapja, mondjuk be van oltva Rota ellen de akkor sem.

Nem lett semmi baja szerencsére :)

2014. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nalunk is sajnos elofordult mikor lanyom 5 hos volt. Mi rohantunk az ugyeletre vele, megvizsgaltak es nem volt semi baja. O ugyanugy felsirt es elaludt. Az ugyeleten azt mondtak ha felsir az jo mert maganal van nem vesztette el az eszmeletet. az elalvas az utodestol lehet, de nem baj, cask figyelni kell. Akkor kell menni orvoshoz ha hany. azt mondtak h az estetet koveto 24 oraban figyeljem, ha ugyanugy viselkedik, eszik, mozog, nyulik jatekokert stb akkor nem kell aggodni. Ha folyamatos hanyas fordul elo akkor kellett volna visszamennunk. Rontgent nem csinaltak, azt mondtak nem erdemes mert az is sugarzas es karositja, igy ha nincsenek tunetek akkor nincs gond. Ne hibaztasd magad elofordul, egy puillanat muve az egesz.
2014. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az enyém is 6 hós volt mikor leesett arccal lefelé,felrepedt a szája,vérzett!Felhívtam az ügyeletet mondták 24 órái figyelgessem!

Semmi baja nem lett azon kívül,hogy 1 óra múlva Angelina Jolie szája lett.

2014. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!