Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg merjem venni ez a babaruhá...

Meg merjem venni ez a babaruhát internetről, próba nélkül? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kinéztem kisfiamnak,igaz használtan,de egy nagyon szép kötött overállt v. vastag rugdalózót,lábfej nélküli 3-6 hós méretben.3800 grammal született,4 hós a kisfiam,7 kg és 61 cm.A ruha mérete válltól a bokáig 54 cm.Jónak kell még legyen az ősszel rá,kibírja még októberig szerintetek?Van olyan ruhánk,amiből még jó a 62-es,és a 68-as még egy kicsit nagy,tapasztalt szülők válaszára lennék jobban kíváncsi!
2014. aug. 18. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Te mindig raprobalod a ruhakat mielott megveszed? Mert en soha nem probaltam ra! Lattam h jo-e vagy sem. A masik meg ha meg vannak a cm-ben a meretek es hozzamered a gyerekhez es jo akkor annak jonak kell lennie. Azt meg mar te tudod mennyire vallalod azt be h kinovi hamar vagy meg azert ki tudjatok hasznalni. En ezt az aratol fuggoen dontenem el. Ha nem draga akkor megvennem ha huzosabb az ara akkor nem vallalnam be azert a par alkalomert.
2014. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Életemben nem próbáltam baba ruhát a gyerekre.....
2014. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen soha nem próbáltam egyetlen egy babaruhát sem a gyerekre,de az overállnál és fontosnak tartom! :) Ahányféle ruhamárka,annyi méretezés!
2014. aug. 18. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:
én overált sem próbáltam rá soha, viszem a mérőszalagot a boltba, és úgy veszem. Sima pólókat, nadrágokat meg ránézésre látom, hogy jók-e. Én egyébként nem vennék a most 4 hónapos gyereknek 3-6 hónaposra való overált.
2014. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogj egy rugit ami jó rà, s mérd le! Ha 52 cm, akkor jó lesz rà amit kinéztél!
2014. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha most 61 centi,nem lesz 68-nál nagyobb télen ez szinte biztos.Most így hós méretezést nem tudom már centiben mit jelent,de nekem 2 hósan volt 62 centi a lányom.4hósan meg 7,7kiló volt és 70centi.Mi 6 hós korától 80-ast adtunk már rá,mert 76 centi volt.
2014. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De mivel nem fog a fiad járni még akkor,így inkább nagyobb méretet vegyél,mint hogy feleslegesen vetted,mert kinőtte.Lányom most 22hós,92centi,neki 98 és 98/104-esei vannak.A felsők ujját fel kell hajtani,viszont a kisebb méret meg a 86/92,ami meg rövid rá.(Lidl-be nincs 92/98 méret,vagy sose láttam még,így az jön ,ami nagyobb.Viszont lehet a tél végére meg lesz 104 centi a lányom)
2014. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!