Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem sajnáljátok, amikor...

Nem sajnáljátok, amikor babátok kinövi a legszebb kisruháit?

Figyelt kérdés
Néha a szívem szakad meg amikor alig néhány hét, 2-3 viselés után már nem tudom babámra ráadni a szebbnél szebb ruhákat, kabátokat. Éreztetek már így ti is? Persze mindg lesznek neki szépek, újak, de mégis....
2010. jan. 15. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
De. El is rakosgattam szépen, hogy majd jó lesz még valakinek. Bár az én babóm nem olyan gyorsan növi ki, mint a tiéd, most 10 hós és hónapok óta ugyanazok a ruhácskái.
2010. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ó dehogynem!És ráadásul kaptunk is olyat,amit illemből elfogadtam,de kicsi volt rá.Én hasznossá teszem,mert odaadom őket a várandós barátnőmnek.Így már nem sajnálom.
2010. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Mindet elrakosgattam és most hogy 14 hónapos ,takarítás közben a kezem ügyébe kerültek.Nézegettük, és hajj mekkorát nőtt bizony.Nem lesz több babánk, de elrakosgatom a kedvenc gúnyákat hogy ha neki lesz majd gyermeke, még viszont láthassam ezeket a rucikat az unokámon is.Emlékek...
2010. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan kisruham ami 39 eves(velem egyidos).Halas vagyok edesanyamnak hogy eltette oket nekem....
2010. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én emiatt itthon is sokszor öltöztetem csinibe a lányomat (13 hónapos). Születésétől, amíg el nem kezdett négykézlábazni időnként itthon is harisnya-szoknyában volt. Amióta kúszik-mászik-járkál, már nem jó a szoknya, de most is pl csinos nadrágban pólóban van (alszik).
2010. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is sajnálom, és elteszem. Amikor az első lányom 56-os kis újszülött manóruháit kellett eltennem, majd a szívem szakadt meg. Aztán erre mondta egy tapasztalt nagymama, hogy még akkor hogy megszakadna a szívem, ha nem növekedne...

azóta csak mosolygok, amikor el kell tenni egy újabb adag ruhát.

2010. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a második babának tartogatom a ruhákat, ha nem lesz vagy ellenkező nemű akkor eladom. De a nagyon szép vagy kedvec darabokat én is megtartom nosztalgiából. Neki is jól fog esni ha felnőtt korában ezek előkerülnek.
2010. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!