Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónaposotok mennyit bír...

15 hónaposotok mennyit bír egyhelyben ülni?

Figyelt kérdés

Ma voltunk tanácsadáson és borzalom volt. Majdnem egy órát vártunk az orvosra oltás miatt és egyszerűen nem bírtam vele. Máskor teljesen nyugodt, de ha várni kell valahol, akkorszinte kezelhetetlen. Hiába viszek könyvet, játékot, semmi nem érdekli, csak nyugtalan és menne. Próbálnék anyukákkal beszélgetni, hátha leköti, de tőle lehetetlen. Én egyébként normálisnak gondolnám, hogy nem szeret egyhelyben lenni, de mindenki ferde szemmel néz rám. Ez sem érdekelne, de már régóta nézegetem a hasonló korú babákat és mind csodálatosan nyugodt. Egy kis nyöszörgésen kívül semmi. Az enyém meg... ülve nem jó, ölbe nem jó, a fali kép 10 másodpercig jó...ha leteszem minden ajtón be akar menni és rámolná ki a szemetest.

Pofám leszakad...

Tényleg csak az enyém ilyen? Ugye nincs baja? Vagy csak nevelési hiba(ahogy visszahallottam)?



2014. aug. 26. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugyanezt csinálja mióta meg van.:D És már 3 hónap múlva 2 éves lesz,de helyzet változatlan.De hát ha nincs megállás akkor nincs.:)
2014. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki az a hülye, aki azt mondta nevelési hiba? :-/

Az én fiam most lesz 2 éves, de kb. semennyit nem bír egy helyben ülni. Ha ébren van folyamatosan megy, szalad, ugrál. A védőnőm szerint teljesen normális, most ennek van itt az ideje. 2,5-3 éves korig a nagymozgásos dolgok mennek.

Ahány gyerek, annyi féle. Emiatt ne aggódj, és felesleges más gyerekekhez hasonlítani. Hiszen mi felnőttek sem vagyunk egyformák :-)

2014. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálta a 15 hónapos oltáson várakozás közben és most, 21 hónaposan sem bír megülni a fenekén.

Ez nem nevelési hiba, hanem életrevaló, felfedező személyiség, én örülök neki, hogy ilyen és nem az a típus, aki ott marad, ahová lerakják.

2014. aug. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a gyereked. Én ebben a korban hagytam, hogy rohangáljanak a váróban, sétálgattunk fel-alá, amíg sorra nem kerültünk. Meg az is jó, ha van néhány szék, mert akkor felmászik-lemászik-átmászik.
2014. aug. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Mondom ezt úgy, hogy az én lányom a csodálatosan nyugodt kategóriába tartozik. Annyira különbözőek a gyerekek, van, akit le lehet kötni egy könyvvel, van, aki meg folyton menne. Na meg 15 hónaposan nem elvárás, hogy egy órát csendben üljön. :)
2014. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!