Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2 hónapos babátok mennyit...

A 2 hónapos babátok mennyit van fent egy nap és mennyit alszik általában?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy összesen hány órát tölt ébren a babátok és mennyit alszik. Mivel sokan mondják, hogy ilyenkor már kevesebbet alszanak, de nekem annyira még ez nem tűnt fel. Csak amikor fent van, akkor aktívabb, figyelmesebb, érdeklődőbb, de 1 nagyon maximum másfél óra ébrenlét után újra aludni akar. Van, hogy felkel enni, majd újra alszik és utána az újabb kaja előtt kel csak fel 1 vagy fél órával. Ez kb késő délutánig megy. Olyan 4-5 után nem nagyon alszik. Ez nem is lenne gond, de látom, hogy 7 óra után már álmos lenne, de nem akar aludni, megy a hiszti, semmi nem tetszik, semmi nem jó már és ez így megy 9 fél 10-ig.

2014. szept. 3. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos nekem hasfájós. ejjel alszik kb 5 orat nappal max 2-3 orat szundit a szopi parnan szoptatas kozben....ha 10 órát alszik az már egy nagyon jó nap nálunk...
2014. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Melis7 válasza:

Most 10 hetes a babám, nappal összesen 2-2,5 órát alszik az utóbbi pár napban. Előtte a délelőttöket átaludta + délután még kb 1,5 órát. Este 9 körül alszik el, egyszer kel fel enni és reggel 6-7ig durmol. A védőnő szerint nappal kell neki ebben a korban a kb 2*2 óra alvás. - ez mondjuk neki nincs meg

Nálunk, hogy 1-2 nap alatt hirtelen nőtt meg az ébren töltött órák száma és úgy maradni látszik...

2014. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetes a kislányom, este 9től alszik reggel 6ig, 7ig. Napközben kb. 2szer alszik 30-40 percet, meg ha összejön, akkor egy hosszabbat, 2 órát kb. Amikor ébren van, akkor nyűglődik, semmi sem jó neki... Remélem hamarosan majd jobban lekötik már a játékok...
2014. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 hónapos a kisfiam. A nappalok még sajnos kaotikusak. Olyan 7-8 körül ébred, és délelőtt nagyon aktív, 10 perceket ha alszik. Délután, talán az oltás miatt, de alszik 2-3órát. Éjjel is olyan 6 órát, utána még 1-2 órára visszaalszik és így kel fel.

Azt hozzá kell tennem, hogy sokkal többet alszik, mint pár hetesen. Akkor nagyon sokat fent volt.

2014. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!