Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet kivinni a...

Mikortol lehet kivinni a kicsi babákat? Mégcsak 2 hetes a babám, de már hétfön kell mennünk gyerekorvoshoz. Igaz autoval megyünk, de nem korai még?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem korai.Mennyit lesz levegőn?5 percet?Ha kocsival mentek...
2010. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Háát, én 2 hetesen vittem ki, de áprilisban született. Kocsival kiviheted, de a bejáratnál szerintem szállj ki. És jól öltöztesd fel. 9,5 hós kislány anyukája
2010. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem minden gyerekemet már egy hetesen minden nap kivittem pár órára.
2010. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi sem voltunk még két hetesek az első sétánál szeptemberben. A különbség most, hogy nagyon hideg van. De szerintem ha jól felöltözteted, nem lesz semmi baj. Én a helyedben a hordozót letakarnám egy pléddel a szabad levegőn, mert a hideg megcsípheti az arcát.

Ja, és nem tudom merre laksz, de mi olyan idős korában még házhoz hívtuk a dokit. Nem a hideg miatt, hanem h. ne vidd beteg gyerekek közé, nehogy elkapjon valamit.

2010. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is vittük orvoshoz és semmi baja nem lett, strammok ezek a babák hidd el! És nem kötözködésből...de a kórházbóól is hazavittétek valahogy, nem? most sem lesz többet kint valószinűleg. Nyugi, semmi baja nem lesz!
2010. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első babám dec 3-án született, és már egy hetesen kivittem levegőzni. Rendesen felöltöztetve és jól betakargatva nyugodtan lehet, ha hideg van akkor is. Kell neki a friss levegő.
2010. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jut eszembe a kórházból hogyan vitted haza?
2010. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is tegyél a hordozóra egy peluskát, vagy vékogy pokrócot, amíg a kocsiba beteszitek.
2010. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!