Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Probléma, hogy 5 hónaposon...

Probléma, hogy 5 hónaposon éjszaka is 3 óránként szopizik?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 12:11
1 2
 11/13 djudit ***** válasza:
51%

Szerintem is rendben van. Kisfiamtól én 13 hónaposan vettem el az éjjel 1-es és a hajnal 5-ös szopikat. Ezzel le is zárult a szoptatás.

Azt gondolom, hogy ha ezt 5 hónapos korában próbáltam volna, akkor rengeteg sírás lett volna az ára, így sírás nélkül sok szeretgetéssel sikerült.

Én addig bírtam, de sokszor volt mélypont, amikor azt mondtam, hogy elég, aztán mégis bírtam még. 13 hónaposan minden bűntudat nélkül választottam így el. Most örülök, hogy így tettem, DE durván lefárasztott az első év

2014. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
látom jól le lettünk pontozva azért,mert szerintünk 3óránként nem kellene etetni..
2014. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! sajnos nem tudom, hogyan hagyhatnám el éjszakánként a szopikat, mert annyira sír, én nem tudom sírni hagyni.. remélem egyszer magától dönti el, hogy kösz nem kérek többet, de örülök, hogy nem vagyok vele egyedül :)
2014. szept. 7. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!