Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babát mivel lehet...

6 hetes babát mivel lehet elfoglalni hogy ne sirjon ha ébren van? Szinte egész nap kézben van, mert ha leteszem sir. Hagytam kicsit sirni hátha abbahagyja de egyre jobban hergelte magát. Hogy tudnám leszoktatni erről?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes baba még nemigen tudja elfoglalni magát, bizony sokat szeret az anyukája közelében lenni. Az én kisfiam ennyi idősen folyton szopizott, ha éppen nem aludt. De én nagyon imádtam ezt a közelséget, mert olyan gyorsan elszalad ez az időszak. Még most is szívesen tölti szopival az éber időt ( 4 hónapos ), de már elvan a babahordozóban is pl. amíg felkészítem az ebédet beviszem a konyhába felteszem a pultra és akkor tudok hozzá beszélni, vagy viszem az udvarra mikor teregetek, vagy locsolok, vagy csak úgy az ölemben van. A járókát színek kis plüssállatokkal tettem körbe azokat is szívesen nézegeti már. De a te babád is nemsokára elűr egy kis időt amit nem a kezedben van, de addig is babázzál, élvezd ezt a csodás időszakot, és ne hagyd sírni a kicsit mert elveszíti a bizalmát benned. Még mindent tőled vár, csak rád számít. Boldog babázást kívánok neked.
2008. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.A sógornőm mind a 2 lánya ilyen volt.Sajnos nem lehetett semmit tenni vele, állandóan sírt csak az anyja kezében nem.Aztán mikor 6-7 hónaposan elkezdett kompozni egy kicsit jobb volt akkor már nem ordította végig a napot, csak a háromnegyedét.Ez addig ment míg egy évesen járni nem kezdett,onnantól mintha elvágták volna.Szorítok hogy nem így leygen nálatok.Kitartás.
2008. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6 hetesen látványosan jobban láttott már. Tegyél köré mozgó dolgokat az ágya fölé, a hordozóba, bárhova, és figyeli őket. Figyel minden mozgást, fényt, kinéz az ablakon.

ha van UPC Direkted, tedd az 55-ös csatornára, babatévévan rajta.

2008. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a szituban vagyok, szintén 6 hetes babával. Én sem hagyom sírni, mert tudom, hogy még nagyon szüksége van rám. Sajnos így háttérbe szorul a házimunka, a főzés, és a saját magammal való foglalkozás, igyekszem pótolni amikor a férjem itthon van és lefoglalja a babát. Úgy gondolom, ahogy egyre nagyobb lesz, kinyílik a világ felé, és önállóbb lesz.

Kitartás! jó tudni, hogy nem vagyok egyedül! :)

2008. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 7 hetes lesz a babám, de én néha hagyom sírni. Néhány perc hiszti után megnyugszik és elalszik. Neki is jobb, ha pihen és én is tudom végezni a dolgomat. Lehet, hogy rossz anya vagyok, de szerintem nem lehet ölben egész nap a baba. Ha nagyon sír, néha menj be hozzá nyugtasd meg, próbáld meg. Kitartás, tényleg nehéz.
2008. aug. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.énis szeretek vele lenni és imádom őt,de azért vannak dolgok amiket meg kell mellette csinálnom.remélem egyre jobban fogják érdekelni a dolgok,és akkor ez megszünik.legalább tudom nem csak én kűzdök ezzel a helyzettel.
2008. aug. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!