Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen felborult a napi...

Teljesen felborult a napi rendünk! Egyszerüen nem tudom betartani a kislányomnál a reggeli, tízorai, ebéd, uzsonna, vacsora sorrendet! Pedig a védönö azt mondta, hogy jó lenne ezt betartani! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van,amikor ebéd idöben alszik el a kislányom,van,hogy késöbb reggelizik és akkor már felborul a dolog!De én ezt nem érzem olyan nagy problémának!Úgyis akkor eszik a gyerköcöm,amikor éhes,vagy ö szeretne,nem pedig idöpontra!Vagy nincs igazam?

2014. szept. 27. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elofordul, h borul a nap, van ilyen. En nem csinalok problemat belole:-)
2014. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mekkora gyerekről van szó?
2014. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
9 hónapos lesz
2014. szept. 27. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ennyi idősen még nem kell, hogy fix napirendje legyen. Ha jól emlékszem egy éves státuszon kérdezték meg, hogy mevan-e a napirend de igazából már majdnem másfél éves volt mire átállt a napi egyszeri alvásra és akkor rendeződtek a dolgok. Három hónap alatt még amúgy is sokat alakulhat. Amúgy meg tudnak hajmeresztő dolgokat kérdezni. Nálunk egy évesen megkérdezték, hogy eszik-e egyedül kanállal és teljesen ledöbbent a védőnő, hogy nem. Szerintem sem kell ebből ügyet csinálni, beáll majd magától a dolog kár erőltetni.
2014. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Julie S ***** válasza:
Ha nektek igy jo, akkor csinaljatok igy. Mi is ossze-vissza eszunk az egyeves lanyommal. Semmi problema nincs belole.
2014. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Enyém két és fél éves, de még így is néha előfordul hogy délben nem ebédel mert annyira álmos, ilyenkor lerakom aludni és alvás után van ebéd.

Nem kell ezen parázni, majd kialakul, nem kell óramű pontossággal tartani az étekzéseket, ráadásul mivel a tiéd még csak 9 hónapos, még rengeteget fog változni az is hogy milyen napirendet igényel.

2014. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!