Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti el tudnátok menni egy...

Ti el tudnátok menni egy munkahelyi karácsonyi rendezvényre úgy, hogy apuka lenne a babátokkal,6tól este 11ig?

Figyelt kérdés

kisfiam 6 hós,nagyon anyás,minden este cicivel alszik el,és persze ha megébred,cici kell neki.Soha nem voltam még este nélküle,és ö sajnos olyan,hogyha nem vagyok ott addig ordit ,amig nem kap anyatejet(ha kell sokáig)

kiváncsi vagyok, más is van igy, hogy sehova nem tud elmenni annyira cicifüggö a babája?mit mondjak a munkahelyemen hogy nem tudok pár órára elmozdulni a babám mellöl?ciki?


2014. szept. 27. 22:43
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja cumisüvegböl se fogadja el,apától amúgy se fogad el semmit, úgyhogy lefejés nem jöhet szóba.Neki ÉN vagyok a lényeg és a cicizés.
2014. szept. 27. 22:47
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Igen! Neked is jár a kikapcsolódás. Addigra már 9 hónapos lesz a fiad, majd ad neki a férjed tejpépet, ha éhes lesz.
2014. szept. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Napközben, amíg dolgozol, mit eszik, ha ilyen cicifüggő? Egyébként meg elég annyit mondani, hogy a féléves babádat nem szeretnéd még éjjel egyedül hagyni és pont. Esetleg annyit hozzátehetsz, hogy azért nem, mert szoptatod. Akinek van gyereke, az érti ennyiből is, akinek meg nincs, annak teljesen mindegy ebből a szempontból a véleménye.
2014. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolso! Szerinted a kerdezo dolgozik?
2014. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nem dolgozok gyesen vagyok.apa nem mer vele egyedül maradni ha nem kap cicit folyamatosan ordit ha kell órákon át.igy én se maradnék vele egyedül......teljesen megértem.nem kell neki tejpép se.ez nem igy mükdödik hogy majd megeszi a tejpépet.ha tudjuk hogy nem eszi meg akkor hagyjuk szenvedni órákon át amig én a karácsomyi bulin vagyok?
2014. szept. 27. 23:29
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem mész el ennyire egyszerű!! Nem is értem a kérdés nincs értelme..!! Majd jővőre évi bulira elmész.
2014. szept. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyértelmű: idén muszáj lesz kihagyni a munkahelyi karácsonyozást.
2014. szept. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
igazából csak arra voltam kiváncsi vannak e sorstársaim.....:)vagy akinek ugyanigy el kellett mennie hogy oldotta meg...vagy mit talált ki a munkahelyén...kicsit úgy érzem egyedül vagyok ezzel a problémával mert a munkahelyemen idáig minden anyuka el tudott jönni....kezdem azt hinni hogy valamit nagyon rosszul csinálok...elkényeztetem.....
2014. szept. 27. 23:41
 9/24 anonim ***** válasza:
65%
Addig még van közel három hónap, ami rengeteg idő, sok minden változhat. Én el mertem volna menni a fiam mellől, sőt hét hónapos korában vissza is mentem dolgozni, és kapásból négy napos ott alvó tovabbkepzessel kezdtem, férjem volt itthon a fiunkkal, de mi már készültünk erre, és nem volt cicifuggo a fiam. Ha a ti babátok az, akkor nem tudsz mit csinálni, hiába mennél el, nem éreznéd jól magad. De mondom, addig meg változhat, lehet, hogy akkor már egyáltalán nem is akar majd szopizni. Ne aggódjatok ezen még.
2014. szept. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
utolsó akkor a te babád nem volt anyatejes?vagy ha este éjjel megébredt mit kapott enni?
2014. szept. 27. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!