Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azoknál a babáknál, ahol az...

Azoknál a babáknál, ahol az anyatej mellett kellett tápszert is adni, mik a tapasztalatok: visszaállt idővel a csak anyatejes táplálás? Mit tettetek ezért? Meddig kellett tápszerezni is az anyatej mellé?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

próbáld meg a more milk plus kapszulát, nekem attól sok tejem lett. mindenkinél változó. én nem adtam tápszert, sűrűbben szopizott és pár nap alatt visszahozta a more milk. drága de nagyon jó szerinem.

Hajrá!

2010. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én minden szopizás után tápszert adtam 2 hós babámnak. És rá egy fél hónapra visszaállt a tejcsi. Most már 6 hós és még mindig csak este kap tápszert. Fő a nyugalom. Nekem akkor lett több tejem amikor nem stresszeltem ezen magam!
2010. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, remélem nálunk is visszaáll a rend...mennyi idő után kezdett hatni a more milk? ált. 2,5 óránként szopizik a baba, így talán visszajön a tejcsi, a hasa nem fáj, mert ez nem olyan gyakori, amúgy 3 óránként enne.
2010. jan. 21. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem voltam olyan szerencsés, mint az előző két hozzászóló. Kb 6 hetes volt amikor nagyon megnőtt a fiam étvágya. Muszály volt a táphoz folyamodnunk. Minnél többet szopizott, annál kevesebb tejem lett. Érdekes, de így volt. Estére alig maradt. Na szóval én 16 hónapos koráig szoptattam minden reggel, néha napközben is. Eleinte először cicit kapott, aztán evett a tápból, amennyi jól esett neki. A késöbbiekben egyre jobban kiváltotta a cicizéseket a táp.

Egyik reggel viszont azt mondta a fiam, hogy Ő nem akar cicizni. Aztán másnap is. Ekkor jöttem rá, hogy Ő már nagyfiú, nem kell neki a cici. Vacsira még tápt kap, most már 17 hónapos.

2010. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első hónapban még kellett az anyatej után tápszer. Aztán csak az esti etetésnél. Másfél hónapos kora óta azonban csak szopizik. Pár nap múlva lesz a kisfiam 4 hónapos.

Én sokat idegeskedtem az elején egyéb okok miatt. Fontos a nyugalom, a sok pihenés. Nekem bevált az őszibaracklé, az alk. mentes sör és a szoptatós tea (váltogatom a Mecseket,DM-est és a Laktoherbet)is. És ami a legfontosabb: AKARNI KELL!!

2010. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!