Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónapos kisfiam még mindig...

Ketteske kérdése:

21 hónapos kisfiam még mindig nem alussza át az éjszakát. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Én vagy a férjem altatjuk 8-kor.

Mesélünk neki és mellébújunk, megvãrjuk, míg elalszik és akkor jövünk ki a szobájából.könnyen elalszik, de hajnalban minimum egyszer felébred és engem hív. Ma éjszaka legalább 4x kelt fel. egyből visszaalszik, ha megsimogatom a hátát, de engem kizökkent az álmomból és nem mindig tudok egyből visszaaludni. már hulla vagyok a fáradsãgtól. mit csináljak másképp?



2014. okt. 13. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem elég fáradt?

A lányom 22 hónapos, már régóta fél 10 körül alszik el, reggel pedig 8-fél-9-kor ébred.

Van, hogy a lányom is felébred, gondolom rosszat álmodik, mi felnőttek se mindig aludjuk át ébredés nélkül az éjjelt.

Ha nem sír nagyon, akkor át se megyek (vagy fel se ébredek :DD ), visszaalszik magától.

Eleinte én is minden nyikkanására ugrottam hozzá, de aztán kipróbáltam, mi történik, ha nem megyek oda és bevált. Így nekem is könnyebb és ő is megtanulta saját magát visszaaltatni.

2014. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Abból gondolom, hogy fáradt, hogy könnyen, gyorsan elalszik. Reggel mondjuk 5:30-6-kor kel, délben alszik 2-ig.

De megpróbálok nem átmenni hozzá egyből....

2014. okt. 13. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy hív? Anya gyere vagy csak nyöszörög? Csak mert az én 2 év 4 hónapos fiam is van, hogy felnyöszörög, sőt felsír álmában, de ez csak 4-5 másodperc és alszik is tovább. Ilyenkor én sem megyek át hozzá, hiszen felesleges. Ha sír persze megyek, de ez szerencsére ritka.
2014. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szól, hogy mami,mami vagy esetleg sír.
2014. okt. 13. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
a mi lányunk 18 hós és van,h éjjelente 10-20x is felsír (szerencsére egyre ritkább ez a sok megébredés),de minimum 1-3 alkalommal biztos sír. azt,h. ne légy hulkla,úgy tudod megoldani,h. kiságyat a ti ágyatok mellé tolod,leveszitek a felétek lévő oldalát és mint egy babaöböl funkcionál. te pedig csak átnyúlsz. nálunk sokszor elég csak megérinteni, vagy visszaadni a cumit (éjszakai,mam,világít,könnyű megtalálni),már alszik is tovább. de hogy ennek mikor lesz vége nem tudom. most költözünk, a szoba elosztása úgy lenne a legjobb,ha nem mellettünk lenne az ágya,de inkább legyen randa a szoba,mint éjjelente vándorolnom kelljen és az ágya felett állni,míg vissza nem alszik vagy 10x is felkelni hozzá!
2014. okt. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!