Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ötlet szorulásra?

Jó ötlet szorulásra?

Figyelt kérdés

Nem váltak be a köv.:kamillatea, Silicea (bár ez egy picit segített), Laevolac-kal megjártuk.

4,5 hónapos a pici.Még egy hétig bizti kell vasat ennie.Lehet, hogy attól van a szorulás.Plusz még tápszeres is:(


2010. jan. 24. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Édeskömény tea, saját készítésű almalé.

2010. jan. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja, bocsi! Az köménytea sem jött be.

Lehet, hogy almalevezek.Nem tudtam, hogy az jó rá.Köszi!

2010. jan. 24. 07:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Szilvalé vagy ánizs tea. Hogy csináltad a köményteát?
2010. jan. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod elkezdeni még a hozzátáplálást, akkor esetleg kipróbálhatod a szélcsövet. Nekünk az mindig segített és a hiedelmekkel ellentétben nem szokik hozzá, viszont kíméletesebb, mint a hőmérő. Mi 4 hónapos koráig sokszor használtuk és mióta eszik gyümit és zöldséget magától kakil naponta (szintén tápszeres).
2010. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köményteából csak a Babamosoly volt itthon, rendes kömény nem.Amúgy nem tudom hogyan kell csinálni.

Hú, szélcsövet inkább nem szeretnék.

2010. jan. 24. 08:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertárban lehet kapni édesköményt. 2 dl vízbe egy fél teáskanál köményt tegyél kb. 3-5 perc múlva szűrd le. Vagy még a mecsek baby tea vált be azt is 2 dl víz egy filter 3-5 perc.
2010. jan. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Gyógyszertárban veszek akkor köményt.

Már Mecsek teáztunk is.

Hozzátáplálást nem kezdhetem, mert két hét múlva megyünk kontrollra a kórházba, és ott beszéljük meg a főorvossal.

Köszönöm a válaszokat!

2010. jan. 24. 08:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Érdeklődnék, hogy mért nem volt jó a Laevolac? Nekünk csak ez volt jó, én is kipróbáltam mindent. Sütőtök, almalé (ezektől még rosszabb lett) Szilva, hőmérő, Mecsek tea, édes kömény tea, kamilla tea. Csak a Laevolanc volt jó, de ebből is 10ml kellett az eredményhez.

2010. jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szilva
2010. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A Laevolactól csak hasgörcse lett, eredménye meg semmi.Egész éjjel cipelhettem, annyira kínlódott.

Azt tudom, hogy a szilva jó székletre, de ilyen picinek is aki csak tápszert eszik?

Már azt is próbáltam, hogy evés előtt igyon egy pici kamillát.Csak egy-két kortyot.Hát akkor meg nem evett, csak 40-50 milit.

2010. jan. 24. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!