Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » XVIII. kerületben ajánlanátok...

XVIII. kerületben ajánlanátok jó gyerekorvost?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Dr. Szekrényi Franciska

Apámnak és nekem is ő volt a dokink,öcsémnek is ő.Nem ír fel mindenre gyógyszert és házhoz is jön.

1184 Budapest, Dolgozó u. 12. | +36-1-290-7256

2014. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr Aradi Krisztina. A Szekrenyi meg dolgozik? Te jo eg, csak hozza ne menjetek.... Nagyon sokan jonnek el tole mar, nemreg egy kisfiu leukemias volt, o meg folyton csak elkuldte, h meg van fazva. Ha a szulok nem viszik mashova a gyerek mar nem elne!
2014. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állítólag vagy te magad is ott voltál?Csak mert annyi hír terjed mindig minden orvosról hogy csak na...Rengeteg orvos van amúgy tehát kinek ki a jó.
2014. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2es vagyok. A leukemias gyerek ovonoje voltam.... Azonkivul az ovodank is a Szekrenyi doktornohoz tartozik, szoval volt mar hozza szerencsem eleg sokszor tobb evtized alatt.
2014. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!