Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! Ha lenne egy...

Kedves anyukák! Ha lenne egy meleg fiatok, támogatnátok-e abban, hogy a párjával örökbefogadjanak egy kisbabát? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés
Azért ebbe a topicba írtam a kérdést, mert elsősorban anyukák, várandós hölgyek, nők, lányok stb. véleményére vagyok kíváncsi. Nem szeretnék vitát kirobbantani.

2014. okt. 20. 23:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Mert egy gyereknek boldog otthon kell, egymást szerető szülők. Erre pedig egy meleg pár is képes. N31 (van egy fiam és el tudom képzelni a helyzetet)
2014. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%
A gyerekemet mindig támogatni fogom! Nekem kislányom van.
2014. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen. :)
2014. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
74%
Igen, mert szeretném, hogy boldog legyen, és büszke is lennék rá, hogy ilyen bátor gyereket neveltem.
2014. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
69%
igen. attól mert valaki meleg, még lehet gyereke. az beteg, aki azt mondja, hogy nem, mert elrontják a gyereket és a baba is meleg lesz. ez marhaság!
2014. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
41%
Természetesen igen, de inkább arra buzdítanám, hogy saját gyereke legyen, béranyától vagy szivárvány családként.
2014. okt. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
58%

Nem. (Te jó ég, mennyi piros mancsom lesz...) Semmi bajom a melegekkel, és vagyok annyira értelmes, hogy tudom, nem neveléssel terjed a homoszexualitás.

De: egyrészt társadalmunk még korántsem annyira elfogadó, hogy egy gyereket kitennék az ezzel járó atrocitásoknak, másrészt pedig az ideális családmodellben az anya szerepét nélkülözhetetlennek tartom. Lehet egy apa bármilyen csodálatos, még ha kettő van belőle sem pótolhat egy anyát.

Tisztában vagyok vele, hogy van rosszabb sors, mint ha egy végtelenül kedves, megfontolt, gondoskodó és szeretetteli meleg pár nevel egy gyereket, de amíg heteroszexuális párok várnak éveket az örökbefogadásra, addig a melegekét semmiképp sem támogatnám.

2014. okt. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
24%
Semmi bajom a melegekkel....de. Értjük.
2014. okt. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
51%

Magyarorszagon nem. Csak bántasnak lenne kitéve a par es a gyerek is.

En Hollandiában élek, itt ez megszokott dolognak számít, senkit nem zavar, senki nem tartja különlegesnek. A szomszédban lakik egy homoszexualis par, nekik van ket örökbefogadott nagy lányuk es nevelo szulokent dolgoznak. A lanyom osztályában az egyik fiúnak leszbikus par a szülője. Semmi hátrány nem eri őket, nincsenek csufolva.

2014. okt. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
75%
Igen!A miértre azért,mert szeretnék unokát.Akkor is ha meleg a gyerekem,és akkor is ha nem vér szerinti hanem örökbefogadott gyermek lesz.
2014. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!