Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korukig kell a...

Mennyi idős korukig kell a babákat evés (szoptatás) után böfiztetni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Addig,amíg nem tud felülni egyedül,hogy úgy büfizen.

1 hónapos kisfiú anyukája

2008. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hónapos és kb. 1,5 hónapja nem büfiztetem. Ha szilárdat eszik, akkor ül, úgyhogy nem kell, ha szopizik, akkor vagy bealszik és úgye akkor nem ébresztem fel v. nem alszik el, de akkor rögtön hasra fordul vagy négykézlábra áll és hintázik, akármit csinálok vele:-) és fél percen belül jön a büfi.
2008. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak: ha elalszik evés közben, nem ébreszted fel? Akkor nem ébred fel később, hogy bántja a bent maradt levegő?
2008. aug. 13. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha nem ébresztem fel, ha elaludt evés közben, az első hetekben csináltam egy párszor, de mindig az lett a vége, hogy sírt, nyűgös lett és nem tudott visszaaludni. Amíg pici volt ilyen esetben az oldalára fektettem és kitámasztottam párnával, de 3 hetes kora óta magától is az oldalára fordul és úgy alszik, tehát attól nem féltem, hogy megfullad, ha jön vissza valami. És nem is ébredt fel amiatt, hogy fájt volna a hasa, mert nem volt büfi.
2008. aug. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!